Sıvı soğutmadan su sesi gelmesi normal mi?

athxna

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir masaüstü bilgisayar aldım önceden laptop kullanıyordum. Masaüstünün bileşenleri hakkında falan çok bir bilgim yok açıkça söylemek gerek. Sıvı soğutmadan su sesi gelmesi normal midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende niye ilk açılışta takırtı sesi geliyor.

Ama bazen oluyor pompa sesi beklerken ses duymuyorum.

Arkadaşlar merhaba, yeni bir masaüstü bilgisayar aldım önceden laptop kullanıyordum. Masaüstünün bileşenleri hakkında falan çok bir bilgim yok açıkça söylemek gerek. Sıvı soğutmadan su sesi gelmesi normal midir acaba?

Eğer tıkırtı değil de su akma sesiyse sorun yok hatta çoğu kişiyi o ses rahatlatır bile :D sıvı jel pompalanıyor onun sesidir o. Açılırken geliyorsa sorun yok ancak çalıştığı süre boyunca devam ediyorsa sıkıntı olabilir.

Benim sadece sistemin açılışında birkaç saniye boyunca geliyor. Sonrasında devirdaimi sağladığı için yük altında bile ses gelmiyor.

Açılınca 1 dakika falan aralıklı şekilde şarıltı oluyor sonra tamamen gidiyor içimde ufak bir endişe vardı da yok oldu artık teşekkür ederim hepinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı