Sıvı soğutmam 3 pinli, 4 pinli yere takabilir miyim?

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
RAM
2X16GB
Ekran kartı
RTX 3080
Anakart
ASUS TUF X570 Wifi plus
İşlemci
AMD Ryzen 7 5800X
Merhaba ASUS TUF LC240 sıvı soğutmasına sahibim pompayı taktım ve fanları montajladım ama kabloları nereye koyacağım bilmiyorum.
Pompada 3 pinli kablo RGB çoklayıcı var 3 pinli kabloyu nereye takmalıyım (4 pinli aıo_pump girişim var)

Merhaba ASUS TUF LC240 sıvı soğutmasına sahibim pompayı taktım ve fanları montajladım ama kabloları nereye koyacağım bilmiyorum.
Pompada 3 pinli kablo RGB çoklayıcı var 3 pinli kabloyu nereye takmalıyım (4 pinli aıo_pump girişim var)

3 pinli kablo 4 pinliye takılabilir diye biliyorum çünkü bende takmıştım oldu, anakartın üzerinde 'SYS_FAN' yazan bir kablo girişi olması gerekiyor oraya takmalısın daha detaylı öğrenmek istiyorsan bu videodan bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pump fan girişine takarsın kardeşim sıkıntı olmaz. Bende önceden SilverStone kullanıyordum oda 3 pinliydi pump fana takıyordum canavar gibi çalışıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı