Sıvı Soğutucu Tamiri Olur Mu?

AIO efendim resimlerden öne çıkarak söylüyorum
İşi bilen usta yapar. Radyatör tarafından kırıldı ise radyatörcü kaynatır plastik ise plastik kaynağı yapılır her türlü yapılır.
Efendim işlemci soğutucu blogundan kırıldı boru
İşi bilen usta yapar. Radyatör tarafından kırıldı ise radyatörcü kaynatır plastik ise plastik kaynağı yapılır her türlü yapılır.
Efendim işlemci soğutucu blogundan kırıldı boru.
Resimlerde net belli oluyor

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-11-01 at 08.06.22.jpeg
    WhatsApp Image 2019-11-01 at 08.06.22.jpeg
    42,6 KB · Görüntüleme: 84
  • WhatsApp Image 2019-11-01 at 08.06.23.jpeg
    WhatsApp Image 2019-11-01 at 08.06.23.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
o halka çıkara biliriz yani
Tabi çıkartıp eski yerine kaynatıp sağlam yapıştırıp kullanabilirsiniz. Olmadı oraya diş çekip içine boruda takabilirsiniz. :) Diş çekip boruyu taktıktan sonra radyatörden gelen hortumun ucundaki plastiği kesip doğrudan montajı yapılıp kullanılabilir.
Her türlü tamiri olur radyatöre de bir kapak yapılıp sıvısı doldurulur.

Tabi çıkartıp eski yerine kaynatıp sağlam yapıştırıp kullanabilirsiniz. Olmadı oraya diş çekip içine boruda takabilirsiniz. :) Diş çekip boruyu taktıktan sonra radyatörden gelen hortumun ucundaki plastiği kesip doğrudan montajı yapılıp kullanılabilir.
Ürün tüm parça ve ekipmanları bu şekilde ve o kırık parça içinden çıkıyormuş onuda öğrendim adamlar oraya ince uçlu vida yapmışlar içer den dışarı gelmesin diye. Ben çok çektim galiba orası koptu boruda alsam yapılabilir şu anlık.
hangisini alsam

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 60
  • 2.jpg
    2.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 37
  • 3.jpg
    3.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 31
  • 4.jpg
    4.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 30
  • 5.jpg
    5.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 6.jpg
    6.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 42
  • 7.jpg
    7.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 42
  • 9.jpg
    9.jpg
    442,3 KB · Görüntüleme: 41
  • 10.jpg
    10.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı