Sıvı temasından sonra CPU kullanımı yükseldi

m1cope

Kilopat
Bilgisayarıma kahve döküldü. Yerel bir bilgisayarcımda tamir ettirdim fakat bir program (mesela FL Studio) kullanırken CPU kullanımı %98'e falan çıkıyor. Aşırı kasmalar başlıyor bunu nasıl çözebiliriz acaba?

Daha hiç bakmadan aradilar beni. Bilgisayar siyah ekranda kalıyor dedim. Anakart degisecek muhtemelen 22K tutar dediler. Sifiri 19k zaten dediğimde o saticinin stoktan sattigini, şu an dolar kurundsn dolayı boyle oldugunu soylediler. Teşekkür edip kapattim ben de.
Ardından bahsettigim bilgisayarciyla görüştüm. Bakayim dedi. Hatta bir foo attı anakartin birkaç yerinde yanıklar olmuş.
1 hafta sonra aradı tekrar. Yaptim ama çok kasiyor dedi. Baktım gerçekten dediği gibi fazla kasiyor ayrica şarj edilmiyor.
Simdi de bunun çözümü ariyorum.
Satip vergi indiriminden bir laptop alacaktim ama șu sıvı temasi isleri degistirdi biraz. Olayı aciklayip satmayi deneyecegim.

Belki tamir esnasında bir şeyler yolunda gitmedi başka bir bilgisayarcı varsa ona da bir götürün bütün süreci ve sonrasında yaşanan sorunları bir bir anlatın. Umarım sorununuz çözülür bu zamanda elektronik bir ürün almak maddi açıdan çok zorlayıcı.

Daha hiç bakmadan aradilar beni. Bilgisayar siyah ekranda kaliyor dedim. Anakart degisecek muhtemelen 22k tutar dediler. Sifiri 19k zaten dediğimde o saticinin stoktan sattigini, Şuan dolar kurundsn dolayı boyle oldugunu soylediler. Teşekkür edip kapattim ben de.
Ardından bahsettigim bilgisayarciyla görüştüm. Bakayim dedi. Hatta bir foo attı anakartin birkaç yerinde yanıklar olmuş.
1 hafta sonra aradı tekrar. Yaptim ama çok kasiyor dedi. Baktım gerçekten dediği gibi Fazla kasiyor ayrica şarj edilmiyor.
Simdi de Bunun çözümü ariyorum.
Satip vergi indiriminden bir laptop alacaktim ama șu sıvı temasi isleri degistirdi biraz. Olayı aciklayip satmayi deneyecegim.
Şu vergi indirimi adam akıllı olsaydı da keşke...Artık Tulpar alıcaz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı