Sivilce patlatmak zararlı mı?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selamlar, bugün baya büyük kocaman bir sivilcem vardı ve çok acıyordu. Bende bu işleri hiç bilmiyorum belki rahatlatır diye patlattım baya bir kan ve iltihap gibi bir şey fırladı. Bu zararlı bir şey mi?

İçi tamamen boşaldıysa sorun olmaz. İz kalmaması için krem gibi ürünler var fakat gerekli olduğunu düşünmüyorum. Elinizden geldiğince patlatmamaya çalışın.

İçi tamamen boşaldıysa sorun olmaz. İz kalmaması için krem gibi ürünler var fakat gerekli olduğunu düşünmüyorum. Elinizden geldiğince patlatmamaya çalışın.
Onu nereden anlayacağım? Daha sıkmalı mıyım sizce? İlk kez bu kadar iltihap ve kan aktığına şahit oldum daha önce bu kadar değildi.

Arkadaşlar selamlar, bugün baya büyük kocaman bir sivilcem vardı ve çok acıyordu. Bende bu işleri hiç bilmiyorum belki rahatlatır diye patlattım baya bir kan ve iltihap gibi bir şey fırladı. Bu zararlı bir şey mi?
Her buldugumu patlatirim ben 41 yildir, bir zararini gormedim. Ancak bazi cibanlar var eger sikma gucunu abartirsan olume kadar goturebiliyor.

Geri
Yukarı