Sivrisineklerle nasıl mücadele edilir?

İşte maalesef sıkıntı açık hava, her neyse ben kendimi kurtarmaya bakarım. Geri kalan aile üyelerime de iyi şanslar şimdiden. Cevaplar için teşekkür ederim hepinize.
Şartlar kötüye gittiğinde gemiyi ilk kaptan terk edermiş hocam. Kaçın kurtarın kendinizi. Deniz varsa akşama kadar denizde takılın. Hem sıcaktan kurtulursunuz hem sineklerden. Bırakın kan bağışını aileniz yapsın.

Herkese merhaba. Bildiğiniz üzere bu arsız tür olan sivrisineklere ne yaparsanız yapın halen daha yaşıyorlar. Hangi yöntemi denerseniz deneyin yine de geliyorlar. Benim sorunum ise şu, bizim yazlıkta teras kısmı var ve rüzgarlı akşamlar haricinde sivrisinekler yüzünden oturulamıyor. Rüzgarlı akşamlarda ise dışarıda oturunca baş ağrısı yapabiliyor. Vücuda sürülen losyonlar var fakat ailemden bazı kişilerin buna alerjisi var bu yüzden herkes rahat olmuyor. Açık havada, sivrisinekleri kesin kovacak yöntem veya bir cihaz öneriniz var mıdır?

Parfümle sersemletip ıslak peçete atıyorum şap diye ölüyolar.

Herkese merhaba. Bildiğiniz üzere bu arsız tür olan sivrisineklere ne yaparsanız yapın halen daha yaşıyorlar. Hangi yöntemi denerseniz deneyin yine de geliyorlar. Benim sorunum ise şu, bizim yazlıkta teras kısmı var ve rüzgarlı akşamlar haricinde sivrisinekler yüzünden oturulamıyor. Rüzgarlı akşamlarda ise dışarıda oturunca baş ağrısı yapabiliyor. Vücuda sürülen losyonlar var fakat ailemden bazı kişilerin buna alerjisi var bu yüzden herkes rahat olmuyor. Açık havada, sivrisinekleri kesin kovacak yöntem veya bir cihaz öneriniz var mıdır?
Gece mesela odanda bilgisayar açıksa ve cam açıksa dışarıdaki sinekler ışığa gelir bilgin olsun.

%100 çözüm uzun giyinmek. Bir de sevdikleri kan tipi olduğunu düşünüyorum. Benim ailemde köyde duramazlar kardeşimi dedemi hepsini yer ben kısa kolluyla dururum bir şey olmaz. Uzun giyinin.

Dışarıda derken?
Konuda belirttiğim gibi terasta oturacağız ama sivrisinekler rahat vermiyor onun için herhangi bir çözüm var mı, diye sormuştum.

%100 çözüm uzun giyinmek. Bir de sevdikleri kan tipi olduğunu düşünüyorum. Benim ailemde köyde duramazlar kardeşimi dedemi hepsini yer ben kısa kolluyla dururum bir şey olmaz. Uzun giyinin.
Sıcakta da uzun giyince iyi bunalıyor insan bir de bu sefer yüzünüze falan geliyorlar.

Geri
Yukarı