Siyasi parti üyeliğinden nasıl çıkılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Bir siyasi parti üyeliği için başvuru formu doldurdum ve bana ulaşıp görüşmek istediler. İlk başta kabul etsem de ailem yaşımın erken olması ve ileride sıkıntı yaşayacağım gerekçeleriyle karşı çıktı. Fakat üyeliğimi nasıl iptal ettirebileceğimi bilmiyorum.

Onları arayıp üyelikten çıkmak isteyebilirsin, nasıl tepki vereceklerini bilemiyorum. Bir de duyduğum kadarıyla savcılığa dilekçe vererek oluyordu.

Ancak henüz görüşmek istemişlerse muhtemelen henüz üye değilsindir.

Bir siyasi parti üyeliği için başvuru formu doldurdum ve bana ulaşıp görüşmek istediler. İlk başta kabul etsem de ailem yaşımın erken olması ve ileride sıkıntı yaşayacağım gerekçeleriyle karşı çıktı. Fakat üyeliğimi nasıl iptal ettirebileceğimi bilmiyorum.
Hiç böyle işlere bulasmamani oneririm

Bence bir şey olmaz. Rahat olun. İleride kamuda çalışmayı düşünmüyorsanız sıkıntı olmaz. Ama ben memur, öğretmen, polis, asker vs. olacağım diyorsanız çıkın. Yasak çünkü.
Polislikten değil de özellikle sol görüşlü bir parti olduğundan ilerde sıkıntı çıkarabilir diye düşnüyorum üniversite sınavına hazırlanıyorum ve milli savunma üniversitesi sınavına girmeyi düşünüyorum askerlik için değil ortamı görmek için ama sıkıntı çıkarabilir dediler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı