Siz bir oyun yapsaydınız nasıl olurdu?

GTA gibi açık dünya olup günümüz tarihinde geçen bir örgüt veya mafya tarzında bir oyun. Grafikler CoD MW2 gibi olacak ama.

Diğer oyunum ise:

Dünyayı saran uluslararası gizli örgütler ile 5 kişilik bir takımın dünya üzerinde ki organize çalışma ile gizli örgütlerin işini bitirmeye çalışmak. Bu oyunda da açık dünya olmalı belirli yerlere küçük gangster toplulukları tarzı NPC konulmalı. Ve bu oyun dünya da gerçek bir şehir ve ülkede geçmeli, birebir modelleme aynı MSFS de ki olay gibi.

Aslında iki oyun da aynı sayılır ama kafamdaki detayları yazsam bariz farklar ortaya çıkar. Bu 2 oyun uyum içerisinde gitmeli mesela üstteki oyundan 2 tane çıktı diyelim ve artık örgüt dünyayı ele geçirmiş alttaki oyun ise ona devam tarzında o örgütleri bitirmeye çalışacak. Kafamda deli sorular... :D
bu baya tutar bence

Bu bayağı tutar bence

Evet bende aşağı yukarı tahmin edebiliyorum. Fikrimi çalabilirsiniz oyun yapabilen arkadaşlar 🤪

Ama fikrin benden çıktığını unutmayın :D aslında ilk grafikler kötü olsa bile bütçe arttıra arttıra daha iyileştirilebilir grafikler.

Total War tarzı oyunları günümüz haliyle oynamak isterdim. Yani fetih falan yapıyoruz ama bir de tanklarla, uçaklarla ve piyadelerle falan yapmak isterdim. Yine Total War gibi hem harita üzerinden hem de savaş meydanında oynamak isterdim.

Geri
Yukarı