Siz olsanız 13 bin TL ile ne yapardınız?

Makaleler
1
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 13 bin TL ile neler yapılabilir? İlk telefon değiştirmeyi düsunüyordum sonrasında masaüstü bilgisayar toplamayı düşündüm ancak şu an için bilgisayarımdan memnun olduğum için oyun konsolu düşündüm PS4 Series S tarzı yani dediğim gibi kafam çok karışık siz olsanız ne yaparsınız? Sistemim ve telefonum altta.

HP DW1002NT 16 GB RAM i5 10210u MX130 2 GB GDDR5 512 GB M.2 SSD vs
Telefon: Samsung Galaxy A21s 64/4 memnun olmadığım şeyler var mesela bazen çok sinir bozucu kasıp donup ve 45 dereceye kadar ısınması ve depolama alanının yetmemesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harcamak zorunda değilsiniz, döviz veya altın yapabilirsin. O işlerden çok anlamadığım için bunu pek tavsiye etmiyorum.

Bunun dışında ilgi alanınız neyse ona yönelin veya farklı bir şeye ilgi duyuyorsanız paranın bir kısmını oraya harcayın.

Şahsen elimde 13.000 TL olsa güzel bir şehir bisikleti veya elektrikli bisiklet, kitap ve kulaklık alırdım.

Sizin telefona ihtiyacınız var anladığım kadarıyla, telefon alıp kalan parayı elinizde tutabilirsiniz.

Çok fazla telefon kullanmıyorsanız bana kalırsa yeni bir sistem toplayabilirsiniz.

Hocam tatilde 12 saat ekran kullanım suresi vardı okullar açılınca 4 5'lere dustu ama iyi bir sistemim olsa Instagram YouTube wp dışında kullanmam A21S'in şarjı iyi gidiyor memnunum ondan

Redmi Note 10s:5.805 TL.
Redmi buds 3 Lite: 375, 21 TL.
Xbox Series S 512 GB:6.484
aynı kulaklıktan var hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı