Siz olsanız 13 bin TL ile ne yapardınız?

Arkadaşlar selam 13 bin TL ile neler yapılabilir? İlk telefon değiştirmeyi düsunüyordum sonrasında masaüstü bilgisayar toplamayı düşündüm ancak şu an için bilgisayarımdan memnun olduğum için oyun konsolu düşündüm PS4 Series S tarzı yani dediğim gibi kafam çok karışık siz olsanız ne yaparsınız? Sistemim ve telefonum altta.

HP DW1002NT 16 GB RAM i5 10210u MX130 2 GB GDDR5 512 GB M.2 SSD vs.
telefon: Samsung Galaxy A21s 64/4 memnun olmadığım şeyler var mesela bazen çok sinir bozucu kasıp donup ve 45 dereceye kadar ısınması ve depolama alanının yetmemesi.

Bu konuyu açardım. Şaka bir yana direkt PC alırdım.

Arkadaşlar selam 13 bin TL ile neler yapılabilir? İlk telefon değiştirmeyi düsunüyordum sonrasında masaüstü bilgisayar toplamayı düşündüm ancak şu an için bilgisayarımdan memnun olduğum için oyun konsolu düşündüm PS4 Series S tarzı yani dediğim gibi kafam çok karışık siz olsanız ne yaparsınız? Sistemim ve telefonum altta.

HP DW1002NT 16 GB RAM i5 10210u MX130 2 GB GDDR5 512 GB M.2 SSD vs.
telefon: Samsung Galaxy A21s 64/4 memnun olmadığım şeyler var mesela bazen çok sinir bozucu kasıp donup ve 45 dereceye kadar ısınması ve depolama alanının yetmemesi.

18 yaş üstüyseniz kimlikle gezilebilen ülkelere tatile gidin. Moldava gibi ülkeler fakir olduğu için 13bin lira yeterli olacaktır Bosna Hersek Gürcistan ve azarbeycana gitmek çok zor olmayacaktır. Teknolojik aletler geçicidir anılar kaybolmaz.

Parayı harcamak yerine gelecek vaat eden mantıklı bir yatırım yaparsan bu daha sonra sana belki bu paranın iki katı olarak gelecek eğer kullandığın cihazlar idare ediyorsa bu işlere girişirken Photoshop gibi platformlara el yatkınlığın varsa çeşitli sayfalarda ilan verirsen ve sabredersen istediğin her şeyi alırken hala para kazanmaya devam edersin. Tüm paranı çarçur etme derim teknolojik eşyalar geçici bu şekilde gelecekte belki milyoner bile olursun herkeste o potansiyel var aslında sadece kullanmak gerek. ;)

HP DW1002NT 16 GB RAM i5 10210u MX130 2 GB GDDR5 512 GB M.2 SSD vs
Telefon: Samsung Galaxy A21s 64/4 memnun olmadığım şeyler var mesela bazen çok sinir bozucu kasıp donup ve 45 dereceye kadar ısınması ve depolama alanının yetmemesi.
Üzerine bir 4.000 daha ekler:
1663350080534.png

Yeni konular

Geri
Yukarı