Sizce B segmentte hangi araba en iyi?

Melissa.

Picopat
Makaleler
11
Evet arkadaşlar, sorumuz şehir otomobilleri hakkında. Kolay ulaşılabilir fiyatları, gittikçe gelişen donanım ve motorlarıyla daha fazla kullanıcıyı kendisine çeken B segmentinde hangi otomobili en çok beğeniyorsunuz, neden?
Bu soruya benim cevabım yeni Clio olurdu. Modifiyeye açık 1,3 TCe motoru, konforu ve malzeme kalitesiyle (segmentinde) çok iyi bir araç olduğunu düşünüyorum. Fiat Argo da beğendiğim araçlar arasında.
Renault Clio, Nissan Micra, Peugeot 208, Citroen C3, Opel Corsa, Volkswagen Polo, Seat Ibiza, Skoda Fabia, Toyota Yaris, Fiat Argo, Ford Fiesta, Dacia Sandero, Hyundai i20, KIA Rio, Honda Jazz, Tata Altroz

Clio 4 SW ve i20'nin otomatiğini kullandım. Çok rahat araçlar. Fiyatlara artık hiç bakmıyorum. Bir arabaya sahip olma fikrini tamamen sildim kafamdan. Ama bu araçlar arasından birini alacak olsam muhtemelen Clio 5 alırım.

Evet arkadaşlar, sorumuz şehir otomobilleri hakkında. Kolay ulaşılabilir fiyatları, gittikçe gelişen donanım ve motorlarıyla daha fazla kullanıcıyı kendisine çeken B segmentinde hangi otomobili en çok beğeniyorsunuz, neden?
Bu soruya benim cevabım yeni Clio olurdu. Modifiyeye açık 1,3 TCe motoru, konforu ve malzeme kalitesiyle (segmentinde) çok iyi bir araç olduğunu düşünüyorum. Fiat Argo da beğendiğim araçlar arasında.
Renault Clio, Nissan Micra, Peugeot 208, Citroen C3, Opel Corsa, Volkswagen Polo, Seat Ibiza, Skoda Fabia, Toyota Yaris, Fiat Argo, Ford Fiesta, Dacia Sandero, Hyundai i20, KIA Rio, Honda Jazz, Tata Altroz
Gönlüm Clio diyor.Beynim Opel Corsa diyor :D

Şu an her yönden en mantıklısı Opel Corsa. İzmir'de Mercanlar bir kaç ay öncesine kadar İtalya için üretilmiş modelleri ithal ediyordu hatta. Ama modifiye edilecek bir araç arıyorsan B segmentinde, 2. el bir 1.6 TDI Polo alabilirsin. Modifiyesinin ucu bucağı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı