Clio vs I20 vs 208

ACExACE

Hectopat
Bu iki araçtan birini alacağız aklımda kalmasın diye karşılaştırmak istedim. Sizce hangisi tercih edilmeli?
Eğer bütçe arttırılırsa 208 daha mantıklı mı olur?
Bu 3 arabayı sıralayabilir misiniz?

Ben I20 seçerdim.

Benim tercihim Peugeot 208 olurdu. Clio'ya göre çekiş daha iyi olur. Yakıt olarak da i20'den daha iyi. İkinci sıraya Clio yazarım. Hyundai araçlarını bir türlü sevemedim.

Bu iki araçtan birini alacağız aklımda kalmasın diye karşılaştırmak istedim. Sizce hangisi tercih edilmeli?
Eğer bütçe arttırılırsa 208 daha mantıklı mı olur?
Bu 3 arabayı sıralayabilir misiniz?

Clio şu an zirvede.
208 daha konforlu olabilir ancak fiyat performans olarak Clio'yu çok beğeniyorum.
I20'yi sıralamaya dahi koymuyorum. Yıl olmuş 2024, atmosferik düz motor araba mı olur Allah aşkına?
Ibiza > Corsa > 208 > Clio.
Sıralama bu şekilde.

Hocam bu arabalar uzun ömürlü değil. Bence 2. el Seat leon veya golf falan bakın. İleride pişman olmazsınız.

Hocam dolu paketleri bütçemize uymuyor boş paket istemiyorum.

Clio şu an zirvede.
208 daha konforlu olabilir ancak fiyat performans olarak Clio'yu çok beğeniyorum.
I20'yi sıralamaya dahi koymuyorum. Yıl olmuş 2024, atmosferik düz motor araba mı olur Allah aşkına?
Ibiza > Corsa > 208 > Clio.
Sıralama bu şekilde.

Hocam peki motor olarak Clio 1.0 I20 1.4 bir arkadaş yokuşlarda araba da 3 4 kişi olursa araba biraz zorlanıyor dedi bu yüzden I20 daha mantıklı olmaz mı?

Hocam dolu paketleri bütçemize uymuyor boş paket istemiyorum.
Hocam Clio çok tercih edildiği için parçası kolay bulunur ve az yakar Bir de 2 ay sonra arabanın ön takımdan sesler gelmeye başlayabilir ben sizi yine de uyarmış olayım. Tasarım olarak da 208 bence daha iyi seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı