Sizce Battlerite Neden Tutmadı?

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam dostlar. Konuya nasıl gireceğimi bulamadım su an ama gerçekten anlamıyorum neden tutmadığını. İzninizle kendimce diğer bu tarz online oyunlardan daha güzel yönlerini açıklamak istiyorum.
Bir kere oyun bana sorarsanız yüzde doksan belki biraz daha fazla yetenek istiyor. Yani LoL ya da DOTA'daki gibi esya farkından kaybetme gibi bir olay yok bu oyunda.
İkincisi kısa kısa rauntlardan olusan ve sürekli dövüs içinde olduğun bir oyun. Yani Dota ya da LoL'deki gibi ah oyun bitmeden çıkamam olayı yok çünkü gerçekten bu oyunlara göre kısa sürede bitiyor maçlar.
Daha pek çok sebep olabilir ama su an aklıma gelmiyor. Gerçi benim değil sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Özellikle oynayan arkadasların. Tesekkürler.

Aynı soruyu arkadaş ortamında bende sormuştum cidden neden? oyun çok zevkli arkadaşlarla hele ayrı bi zevkli o savaş ortamı kaç vurcam kaç kaç koşş bağırmaları lol cs ile hiç bir fark yok tatmin açısından gerçekten.

Selam dostlar. Konuya nasıl gireceğimi bulamadım su an ama gerçekten anlamıyorum neden tutmadığını. İzninizle kendimce diğer bu tarz online oyunlardan daha güzel yönlerini açıklamak istiyorum.
Bir kere oyun bana sorarsanız yüzde doksan belki biraz daha fazla yetenek istiyor. Yani LoL ya da DOTA'daki gibi esya farkından kaybetme gibi bir olay yok bu oyunda.
İkincisi kısa kısa rauntlardan olusan ve sürekli dövüs içinde olduğun bir oyun. Yani Dota ya da LoL'deki gibi ah oyun bitmeden çıkamam olayı yok çünkü gerçekten bu oyunlara göre kısa sürede bitiyor maçlar.
Daha pek çok sebep olabilir ama su an aklıma gelmiyor. Gerçi benim değil sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Özellikle oynayan arkadasların. Tesekkürler.
Battlerite eğlenceli bir oyun bırak herkes oynayacağına kemik kitle oynayıp kanser etmesin

Yüksek meblağlar ödenen turnuvaları olmadığı için olabilir. Birde oyunları belli başlı "gamer" dediğimiz kişilerin bir süre oynayıp tanıtması lazım artık. Sanırsam bu oyun yapımcıları buna gerek duymadılar. Oyunun çok fazla insan tarafından bilindiğini düşünmüyorum açıkçası.

Her insan farklidir sana guzel geliyor diye herkes oynamak zorunda yada begenmek zorunda degil benim gorusum bir mesaj vermiyor sana bir hikaye bir olay anlatmiyor hikayesi olmayan bir oyun yani seni hayal alemine goturmuyor. Sadece kuru kuru yetenek ile oynuyorsun amac da yok zaten hikayeli bir oyunda amac hikayeyi anlamak verilen mesajlari anlamaktir bu tarz lol dota battlerite tarzi oyunda ne icin oynuyoruz ? oyunun bize bir katkisi yada verdigi bir mesaj varmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı