Sizce bir insanın kaç yaşında ilişkisi olmalı?

• Konuyu başlatan Cihen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 92
  • Görüntüleme 11B
Liseye başladım bu sene, daha bir ay olmadı insanlar birbirinden hoşlanmaya başlamış. Arkadaşlar 14 yaş bu işler için çok erken değil mi? Bir tek ben mi böyle düşünüyorum anlamıyorum.

Üniversitenin 2.-3. yıllarında mantıklı bence.

Aşıksan git ne olacak ergenliğin bir parçasıdır sevgili yapmak kime göre neye göre gereksiz aşırı derecede bağlanmadıkça olabilir.

Aşıksan git ne olacak ergenliğin bir parçasıdır sevgili yapmak kime göre neye göre gereksiz aşırı derecede bağlanmadıkça olabilir.
Bundan bahsediyorum işte, bu "aşık olma" kavramı sırf özentilik gibi geliyor.

Minimum 17, daha düşüğü hem saçmalık, hem de gereksiz.

Yanlış düşünüyorsunuz, 17 yaş altı tamamen Roblox'da gel sew olak demek gibi, tamamen ergensel hareketlerdir özellikle lisede kız için kavga eden kitle büyük uzak durmanızda fayda var.

Yanlış düşünüyorsunuz, 17 yaş altı tamamen Roblox'da gel sew olak demek gibi, tamamen ergensel hareketlerdir özellikle lisede kız için kavga eden kitle büyük uzak durmanızda fayda var.
Adamla aynı yorumu yapıp neden yanlış diyorsunuz 😀

Bunu dedin ya aklıma Roblox'ta sanal seks yapanlar geldi. Maksimum 12 yaşında çocukların böyle şeylere yönelmesi korkutucu.
Yönelmelerinin sebebi de okul hocam, o kadar pis insanlar var ki. Ben de öyleydim 2-3 sene önce.

Geri
Yukarı