Sizce bu sene NBA şampiyonu kim olur?

Kim şampiyon olur?

• Cleveland Cavaliers

Oy: 3 16,7%
  • Golden State Warriors

Oy: 15 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    18
  • Anket kapandı .

NucleusIron

Hectopat
Daha fazla  
NBA şampiyonu sizce kim olur?
NBA-0c218eb0-45e2-31c9-b734-98752f864477.jpeg

Tabiki de GSW. İlk maçı bile alamayan Cleveland'ın bir daha seride maç kazanacağını düşünmüyorum. Belki GSW çok büyük hatalar yapar da bir maç alırlar yoksa galibiyet yüzü göremeyeceklere benziyor. Lebron'un bile bu kadar iyi oynadığı bie maçta yenemedilerse yenmelerinin imkanı yok çünkü ne GSW bu kadar kötü oynar ne de Lebron bu istatistiklere bir daha ulaşır.

İki takımı da sevmem ama benim için LeBron'un ayrı bir yeri olmuştur. Gönlüm Cavs'ten yana ama mantık olarak bakınca ben bile umutlu değilim, GSW'nin kazanacağını düşünüyorum.

JR'ı seneye ligimizde görürüz. Lebron'a ise gerçekten üzülüyorum adam insanlık üstü performans gösterip her maç triple- double eşiğinde oynuyor. Durant gibi heriflerde şampiyonlukları götürüyor.

Müptezel Smith (ciddiye almayın) yüzünden geçen sene olduğu gibi Golden State Warriors alır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı