Stsl şampiyonu kim olur?

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Galatasaray 30 Mayıs'da Ankara deplasmanında 3 puan alırsa ilan ediyor. Berabere biterse eğer işler değişir.
GS 1 puan, fb 1 puan alırsa GS şampiyon.
GS 1 puan, fb 3 puan alırsa olay arenadaki derbiye kalıyor ve fenerin yemeden 3 atması lazım.
Olur da son haftaya kalırsa ve fenerin yemeden 3 atması gerekirse bunu yapabilir mi?

Galatasaray 30 Mayıs'da Ankara deplasmanında 3 puan alırsa ilan ediyor. Berabere biterse eğer işler değişir.
GS 1 puan, fb 3 puan alırsa olay arenadaki derbiye kalıyor ve fenerin yemeden 3 atması lazım.
Olur da son haftaya kalırsa ve fenerin yemeden 3 atması gerekirse bunu yapabilir mi?

Endişeye mahal yok Galatasaray şampiyon olur.

Galatasaray olur kardeşim başka kim olacak.

Manchester City ve Barcelona şampiyon oldu ya bu benim için yeter hangi ligte en çok kudurtan takım varsa onu tutuyorum bizim lig ile iyi ki ilgilenmiyorum ama Galatasaray olur gibi.

FB Antalya maçını yazmadım.
Güzel kardeşim. Fenerbahçe Antalya'yı yense bile Galatasaray'ı 2-1 yendiğinde şampiyon olmaya yetmiyor.
Sen 2-1 kazanıp şampiyon olur demişsin, bu skorla mümkün değil.
3-0, 4-1, 5-2 gibi skorlarla yenmesi lazım yani 3 fark yapması lazım. Deplasmanda 50 bin kişinin uğultusu içinde bunu yaparsa helal olsun zaten.
Kaldı ki bunların olması için GS'nin puan kaybetmesi şart. Yoksa fener derbide 6 tane de atsa sonucu değiştiremez.

Ankaragücü çok sevdiği Galatasaray'ı şampiyonluktan edecektir. Çok yaşa Ankaragücü!

Yeni konular

Geri
Yukarı