Sizce dolar, yıl sonuna kadar ne kadar olur?

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dolar şuan 5,29 ve düşüş yönünde, düşüş hızı ise yüzde 0.60.

Sizce dolar, yıl sonuna kadar ne kadar olur? Daha ne kadar düşer?

Seçimlere kadar akıbeti ne olur? Ayrıca dolar nasıl düşer?

5 TL ve altı olsa bile, 5 TL'yi geçmese bile razıyız artık be :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ülkede düşmez kalkmaz iki şey var diyeyim gerisini siz anlayın. Ev diyorum sıcacık, bu aylarda Silivri soğuktur. Gerçek ekonomik verileri göz önünde bulundurursak bizim hayat kalitemiz haricinde düşecek olan başka bir şey yok. :D

Bu ülkede düşmez kalkmaz iki şey var diyeyim gerisini siz anlayın. Ev diyorum sıcacık, bu aylarda Silivri soğuktur. Gerçek ekonomik verileri göz önünde bulundurursak bizim hayat kalitemiz haricinde düşecek olan başka bir şey yok. :D

Çok haklısın. :D

Dostlar haklısınız da, zaten her eleştiren 'hain' muamelesi görüyor, ama olsun Allah görüyor...

Sadece tahmin istedik yav :D

5 ila 5,75 arası dolaşacaktır. Aşağısını veya yukarısını beklemiyorum. Arasıra dalgalanmalar olabilir, oda Suriye politikasından kaynaklı, ABD’nin işine gelmeyen bir adım atılırsa olur. Bu saatten sonra eskisi gibi bir artış söz konusu olmayacaktır.

Aslında dalgalanmada ABD’nin işine gelmiyor. Dolara güven azalıyor ama anlık çıkarlar daha ağır bastığı için bir anlık narkoz gibi düşünebiliriz. Bu politikaları ne kadar daha işe yarar orası muamma :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı