Sizce en iyi laptop markası nedir?

Benim bahsettiğim seri unuttum adını gaming 15 gibi birşeydi ekranında yeşil tanıtım vs vardı.
110000298521106.jpg

Bu mu?

Benim laptop bu yeşil kasadan önceki versiyon.
m_hp-pavilion-15-bc017nt-1bv33ea-5.jpg

HP Victus modelleri çok güzel gözüküyor sade ve güzel.
Sade falan ama bütçe düşünüldüğü için ekran renk doğruluğu, kasa kalitesi, bir tık düşük.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Windows şart değilse ve oyun oynamayacaksanız kesinlikle Apple. Neden derseniz gerçek anlamda taşınabilir bilgisayar ürettikleri için. 1.2 kg olup şarjı en az 8, düzgün kullanımda 15-16 saate kadar çıkabilen, gerçekten kullanılabilir bir trackpad ve kaliteli klavye sunan, işlemci olarak 7-8 yıllık i5 üstüne 8GB RAM kullansanız bile üzmeyen bir OS ile geldiğinden Mac diyorum. Birkaç aydır 4K 60FPS monitöre takılı kullanıyorum ve en ufak bir sorun yaşamadım.

Eki Görüntüle 1776306
Bu mu?

Benim laptop bu yeşil kasadan önceki versiyon. Eki Görüntüle 1776312

Sade falan ama bütçe düşünüldüğü için ekran renk doğruluğu, kasa kalitesi, bir tık düşük.
Üstteki idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı