Sizce en iyi laptop markası nedir?

Açıkçası ben de konu sahibi olarak fikrimi belirteyim. Ben uzun yıllarıdır Pavilion Gaming kullanıyorum herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Isınma bozulma vesaire. Eeee, tabii biraz yaşlandı ama halen çalışmaya devam ediyor. Şu ana kadar sahip olduğum bütün bilgisayarlar HP olduğu için biraz da bu markaya alışkanlığım var. Şu an bir laptop alacak olsam büyük ihtimal omen veya victus alırdım diye düşünüyorum.
Yani bütçe bir tık kısıtlıysa Victus, eksi yan olarak kasa plastik, ekran hafiften sallanabiliyor ama yine de güzel laptop.
Omen'in fiyatı biraz daha yüksek olduğu için onda bu kısımlardan kısılmamış. Gayet beğendiğim bir laptop.
İş serisi olarak envy ve spectre özellikle ahşap kasa envy ayrı bir güzel.

Diğer bir yandan cüzdanı kalın kullancılar için Macbook Pro 16 modeli de güzel bir cihaz.
Hem ekranı, trackpadi, klavyesi, kalitesi tartışılmaz. Herhalde bu laptop için eleştirebilceğim iki konu var birincisi girş & çıkış portlarının biraz yetersiz olması ve ekranın mat olmaması.

Ha, artık belli bir paranın üzerinde satılan laptoplar gerçekten güzel eleştirecek pek noktaları bulunmuyor.

Bir dönem satmadan önce kardeşimin eski cihazı Pavilion DV6000 Special Edition kullanmıştım. İyi bir cihazdı ama fazla ısınıyordu.
HP'nin o modelleri 2010 öncesi antik çağda, tozlu raflarda kaldı. HP markasını o modeller üzerinden yargılamak doğru değil.

Victus 1 2 tane aldık. Şimdilik geri dönüş yok. Benim bahsettiğim seri unuttum adını Gaming 15 gibi bir şeydi ekranında yeşil tanıtım vs vardı.

Pavilion modelidir.

HP, Lenovo ve MSI bu üç marka benim için güzel markalardır laptop alacağım zamanda bu 3 markadan almayı planlıyorum.

HP Victus modelleri çok güzel gözüküyor sade ve güzel.

Geri
Yukarı