Sizce en iyi tarayıcı hangisi ?

En iyi tarayıcı hangisi ?

• Google Chrome

Oy: 50 49,0%
  • Opera

Oy: 45 44,1%
  • Yandex

Oy: 1 1,0%
  • Mozilla

Oy: 6 5,9%

• Oy verenlerin toplamı
    102
Şuana kadar Chrome bir sürü virüs bulaştı ama Opera reise hiç bulaşmadı.

Opera'dan yazıyorum. Gerçekten çok iyiymiş. Google Chrome görev yöneticisinde çok çalışıyordu. Belleğin yarısını dolduruyordu.

Opera'yı 4-5 yıl önce kullanmıştım o zamanlar da iyiydi ama Google Chrome'a rakip bile olamazdı. Geçen sene indirdim çok iyi olmuştu tarayıcı. Hele farenizin sağ tıklamasıyla yaptığınız hızlı aksiyonlar sayesinde klavye ihtiyacım bile büyük derecede ortadan kalkmıştı.

Chrome ise eklenti yönünden çok gelişmiş bir tarayıcı. Önceliklerinize göre bir tarayıcı belirlemenizi öneririm. Opera'da bulunan bir eklentiyle Chrome mağazasındaki eklentileri indirebiliyorsunuz (sonuçta aynı alt yapı) ama sorunlar oluşabilir.

Oyum yerleşik VPN, reklam engelleyicisi ve fare aksiyonları yüzünden Opera'ya. Yıllarca Google Chrome kullanmama rağmen Opera diyorum. Şu anda MacBook Pro aldığım için geçici süreliğine Safari kullanıyorum ama pek bir aksiyonunu göremedim açıkçası.

Opera ile başladık, Mozilla ile devam ediyoruz. Opera'da videoları tam ekran yaparken oluşan görüntü düzeltilene kadar Mozilla'ya devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…