Sizce En Kötü Windows Sürümü Hangisi?

En kötü sistem hangisiydi ?

• Oy verenlerin toplamı
    350
Yav Allah aşkına siz neye göre verdiniz Vista 8,8.1'e hadi Vista okey ama düzeldi en son Vista sürüm indirin temiz ama 8 8.1 neden yav 74 oy vermişsiniz eyvallah lafım yok oyunuza ama 8.1 de en en en fazla ne yaşadınız 74 oyun 30'u kullanmamış insanlar internette duyduklarına göre oylamışlar oy verenler bir merak ettim ne yaşadınız.

Bir dönem Vista kullanmıştım bahsedildiği kadar kötü değil. Eski düşük sistemlerle kullanınca yavaş çalışıyor tabii ama biraz yüksek spesifikasyonlarda bir PC de SP2 paketiyle kullanınca 7 kadar stabil çalışıyor.

Bu donanım bir notebook gibi 1 GB RAM'lı bir ortam mı?

Bence 10 ve 8.1 (9600) (9200 değil)

Çünkü arabirimi güzel değil ve klasikleri yok ediyor.

Canım Vista'm sana RAM'ler feda olsun, Windows 8 gibi hantal varken Vista candır. Hele saat teması mükemmeldi.

Uzun süre oldu ama Windows 8 hantal mı? Kafayı mı yedin. Windows 8 en hızlı Windows sürümüdür ya da 8.1 bilmiyorum. Ayrıca Win 8 benim için ayrı bir yerdedir laf etme ona.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu Video'u izleyin arkadaşlar. Bu işletim sisteminin adı “windows longhorn”'dur. 2002 yılından 2005'e kadar sürmüş sonra Microsoft iptal edip yerine “vista” denen rezaleti çıkarmıştır. Neden böyle bir şey yaptılar aklım hala almıyor. Şunun güzelliğine kurban be. Efsane bildiğin efsane.

Burada yapılan hata aslında Windows Longhorn un Windows XP çekirdeği üzerine kurulmasıdır. Eğer baştan XP çekirdeğine kurulmasaydı Longhorn veya Vista birer efsane olabilirdi.

Son düzenleme:
Vista'yı laptopla lisanslı geldi diye 2 yıl kullandım keşke direkt değiştirseymişim. Kullandığım en sorunlu sistemdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı