Sizce en overrated ve underrated oyun nedir?

GoW overrated nasıl bu oyun RDR2'nin önünde ödül aldı hala bilmiyorum iki oyunu da oynadım açık ara farkla RDR2 daha iyi bence, GoW RDR2'den sonra oynamıştim ve beklentimi tatmin etmedi.

GoW overrated nasıl bu oyun RDR2'nin önünde ödül aldı hala bilmiyorum iki oyunu da oynadım açık ara farkla RDR2 daha iyi bence, GoW RDR2'den sonra oynamıştim ve beklentimi tatmin etmedi.
Aksiyonu RDR 2'den açık ara üstün. Piyasada GoW'dan iyi askiyonu olan oyun sayısı bir elin parmaklarını geçemez. Hikaye sunumu da iki oyunda da kusursuz neredeyse. Hikayesi size hitap etmemiş olabilir. Özellikle de eski oyunları oynamadıysanız.

Aksiyonu RDR 2'den açık ara üstün. Piyasada GoW'dan iyi askiyonu olan oyun sayısı bir elin parmaklarını geçemez. Hikaye sunumu da iki oyunda da kusursuz neredeyse. Hikayesi size hitap etmemiş olabilir. Özellikle de eski oyunları oynamadıysanız.

Hikayesi çok iyi gelmedi. Aksiyonu iyiydi ama RDR2'deki aksiyonu da çok beğenmiştim o yüzden RDR2'nin üstüne koymam muhtemelen.

Katılıyorum da erzuruma da denmez bence. Övülmüyor çünkü. Stray'in Sifu gibi bir oyunun olduğu yerde en iyi bağımsızı alması onu overrated yapıyor mesela bence.

Sen övene denk gelmemişsin. Erzurum için adam vururum moduna girenler vardı. 🤣

Oyunlar değerlendirilirken birçok farklı kategoride puanlanıyor. Kişilerin zevkine göre değil. Animasyon kalitesi, müzikler, oynanabilirlik, hikaye, devamlılık ve bunlar gibi yüzlerce kriter var. Bunlar puanlandığında normal. Birbirine çok yakın kalitede iki yapım bunlar.

Sen övene denk gelmemişsin. Erzurum için adam vururum moduna girenler vardı. 🤣

Oyunlar değerlendirilirken birçok farklı kategoride puanlanıyor. Kişilerin zevkine göre değil. Animasyon kalitesi, müzikler, oynanabilirlik, hikaye, devamlılık ve bunlar gibi yüzlerce kriter var. Bunlar puanlandığında normal. Birbirine çok yakın kalitede iki yapım bunlar.
Erzurumla alakalı en fazla gider cağ döner yerim, ötesini de yapmam 😀

Ben başlayayım. Büyük ihtimalle linç yiyeceğim fakat olsun.
Overrated: Stray (tarihin balonu bence, herkes kedi var diye oyunu övüyor.)
Underrated: DL2 olabilir. Çoğu kişi beğenmemiş fakat bence çok güzel bir oyun.
Days Gone(harika bir oyun değil fakat bence fazla gömülüyor.)
Overrated bilemem ama underrated olarak Watch Dogs 2 kesinlikle.

Overrated olarak bakarsam da the witcher 3 bile diyebilirim, hantal mekanikleri var, olay kurgusuna bir türlü çekilemedim. Belki artık yaşla da alakalı bir durumdur bilemem.
Açıkçası bir Ronaldocu olarak
Gow: Ronaldo
Rdr 2 : Messi desem yanlış olmaz 😀 zevkler ve renkler

Yeni konular

Geri
Yukarı