Sizce eşcinsel evlilik Türkiye'de yasal olmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önce eşcinsel olmayan müslüman kesimi bir sorgulayın derim, ne kadar müslümanlarmış. Sonra eşcinsel müslümanları düşünürsünüz, eğer müslümanlık bu kadar önemliyse sizin için.

Bir müslümanın müslümana yanlışlarını göstermesi vaciptir.

Beni yüce rabbim Allah C.C. böyle yaratmış. Lanetli mi yaratıldım yani? Benim okuduğum öğrendiğim ALLAH C.C. böyle bir yaratıcı değil...
Aslında her şey çok açık. İslama göre ölene kadar hiç ilişkiye girmemeniz gerekiyor. Ne kadar saçma değil mi? Bu da sizin testiniz herhalde... Ben kendisine inanmıyorum ama sağolsun beni heteroseksüel yaratmış.

Bir müslümanın müslümana yanlışlarını göstermesi vaciptir.
Kime göre, neye göre yanlış? Ayrıca karşı taraf müslüman görüşte mi? Herkes müslüman olmak veya müslümanlığa göre hareket etmek zorunda mı? Herkesin kendi aklı yok mu? Cevaplar belli ama sorduruyorsunuz illa.

Beni yüce rabbim Allah C.C. böyle yaratmış. Lanetli mi yaratıldım yani? Benim okuduğum öğrendiğim ALLAH C.C. böyle bir yaratıcı değil...
Ama inancınıza göre Kitabı gönderen Allah değil mi? Kitapta eşcinselliği de Allah yasaklamış oluyor o zaman.Tabii istediğinize inanın kimse kurallara uymuyor tam olarak zaten. Küfür eden de müslüman sayılmazdı o halde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı