Sizce ülkemizde eşcinsel evlilikler yasal olmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmeye karsiyim fakat bir insan sirf farkli yasiyor diye onun hakkini gasp etmenin amaci nedir? Sen Finlandiya'da yasayan Türk olsan ve evlilik hakkin olmasa nasil hissedersin?

Yav ne alaka Finlandiya'da yaşayan turkle?

Dünya karşı çıkıyor eşcinselliğe neden normallestirmeye calisiyorsunuz?

Boş yapıyorsun şuanda sana mı soracak ney mesela? Bu mantıkta şu çıkıyor hayvanlara çocuklara hatta banklara bile cinsel istismarda bulunan bir kişi çıkıp karşıma sen gibi diyecekkki sanamı soracaz ne tür ilişki yaşacağımızı :) Banada soracaksın yeri gelir hesapta sorarız. İnsanların cinsel hayatı benim umrumda değil ama toplumun gözü önünde yapamazsın her aklına geleni. İzin vermem. Kızım kardeşim aileme kötü örnek olur ben böyle düşünüyorum senin için bu gibi şeyler önemsiz anladığım kadarı ile. İçinde yaşa ne yaşıyorsan :)
Bence Sarcasm yapıyorsun. Eşcinsellik ile pedofil'i aynı tarafa koyuyorsun.

Arkadaşlar eşcinsel olmak hastalık değil sapkınlıktır.

Ben eşcinselliğe hastalık diyen bir doktor falan görmedim hiç.

Sapkınlık? Sapkınlık nedir biliyor musun 5 yasında cocuga tecavuz eden sozde müslüman bir adam yüzünden eşcinsel olan biri sapkın degildir ayrica escinsel olan kişiler genelde kücük yasta travma geciren insanlardir ayrica insanlarin cinsel eğilimlerine hakarette bulunmal yanlıştir renkler ve zevkler tartisilmaz.

Burası Orta Doğu coğrafyası olduğu için LGBTQ konularının resmileştirilmesi mümkün olmayacaktır. Kişisel fikrim ise kadın-erkek kıstası olmadan birbirleriyle hayatlarını birleştirmek isteyen herkesin evlenebilmesine imkan tanınmasıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı