Sizce FSR 3.0, DLSS 3.0'ı geçti mi?

Hocam nedir bu tavrınız? Anlamış değilim. Sanki sizinle husumetimiz var gibi yazmışsınız. Ben o mesajı kötü niyetle yazmadım, sarhoş da değilim. Sadece kendi fikrimi belirttim. Herkesin fikri bir olacak diye bir şey yok, değil mi?

Fikrin saçmalığı ile insanların tepkisi doğru orantılı olur. O kadar saçma bir fikre karşı insanların normal konuşmasını beklemek zor hocam.

Fikrin saçmalığı ile insanların tepkisi doğru orantılı olur. O kadar saçma bir fikre karşı insanların normal konuşmasını beklemek zor hocam.
O sizin görüşünüzdür hocami saygı duyarım. Şahsen saçma bir fikre düzgün bir şekilde cevap vermek daha iyi bir seçenek ama.

O sizin görüşünüzdür hocami saygı duyarım. Şahsen saçma bir fikre düzgün bir şekilde cevap vermek daha iyi bir seçenek ama.

Ben başta biraz agresif davrandım. Ama bu tutumunuz başka birinin algısını değiştirebilir. Bak FSR 3 çok kötü olmuş bu adam bunu destekliyor o zaman kötüdür, oluyor.

@efendim Ben kötülemenize asla ve asla bir şey demedim. Ben sadece çözünürlük düşürsem daha iyi olur lafınıza sinirlendim o kadar.

Yakın nesnelerde AMD daha iyi gösterirken uzak nesnelerde NVIDIA daha iyi gösteriyor bunun sebebi AMD'nin vermiş olduğu görüntü keskinleştirme teknolojisi. Yakındaki cisimerin çizgileri birbirinden uzak olduğundan düzgün bir şekide gözükürken uzaktaki cisimlerin cizgieri birbirine çok yakın olduğundan algoritma kaynaklı bozulma meydana geliyor. Tahminimce yakında cözülür.

Yakın nesnelerde AMD daha iyi gösterirken uzak nesnelerde NVIDIA daha iyi gösteriyor bunun sebebi AMD'nin vermiş olduğu görüntü keskinleştirme teknolojisi. Yakındaki cisimerin çizgileri birbirinden uzak olduğundan düzgün bir şekide gözükürken uzaktaki cisimlerin cizgieri birbirine çok yakın olduğundan algoritma kaynaklı bozulma meydana geliyor. Tahminimce yakında cözülür.

Bunun sebebi, yeni gelen NativeAA modu sayesinde. Görüntüleri daha keskin ve native'den daha güzel gösteriyor. FSR 2'ye göre bence çok başarılı. Görüntü konusunda sadece bir kere video izleyip yorum yapanların tam bir fikri yok bana göre.

Fiyat performans için Amd alıp fsr kullanmak gerekebilir. Eğer 4070 üzeri bir kart alabiliyorsan Amd'ye hiç gerek yok. Amd kullanıcısı olarak hiç önermem almanızı ama param buna yetiyor diyorsanız da biraz uğraştırır ama mutsuz etmez.

Fiyat performans için Amd alıp fsr kullanmak gerekebilir. Eğer 4070 üzeri bir kart alabiliyorsan Amd'ye hiç gerek yok. Amd kullanıcısı olarak hiç önermem almanızı ama param buna yetiyor diyorsanız da biraz uğraştırır ama mutsuz etmez.
Aynı fikirdeyim. 4070ti ve üzeri nvidia, 4070 ve altı segmentte amd daha iyi gibi.

Geri
Yukarı