Sizce FSR 3.0, DLSS 3.0'ı geçti mi?

Burada linkte albümde daha detaylı(diğer FSR ayarları) görseller de var ama buraya da FSR OFF ve FSR BALANCED olarak atayım.

Yani gerçek anlamda öyle Youtube'da gördüğünüz 60 FPS videonun orijinalinin kırpılmış formatıyla yorum yapmamak lazım.
7900 XT 2K Ultra sonuçları bunlar bu arada. FPS'in muazzam artışı ve yeni yayınlanmasına rağmen görsel kalitenin bana göre düşmemesi 10/10.

Nisan ayında 4070 Ti ile 7900 XT arasında kalmıştım, iyi ki de 7900 XT tercih ettim diyorum. <3

Karşılaştırma veya yorum yapmak isteyen arkadaşlar önce Immortals of Aveum veya Forspoken ile deneyip ondan sonra yorum yapsınlar. On numara yazılım 😄

Bakın bende 2060 var benim kartım için DLSS vazgeçilmez bir şey gerçekten. Hani FPS'ler gözde çağrışıyordur. DLSS performans modu bile FSR'nin kalite modundan iyiyken ben yine de DLSS'i mutlaka kalitede kullanan birisiyim. Buradaki herkesin dediği gibi görüntü 720p olduktan sonra bunun önemi yoktur. Şu an yazılım kısmında NVIDIA devrilmez.

DLSS 3 daha iyi, FSR 3 de biz AMD kullanıcıları için hiç yoktan iyidir.

FG'nin gelmesi muhteşem oldu, ayrı mesele.

DLSS 3 daha iyi, FSR 3 de biz AMD kullanıcıları için hiç yoktan iyidir.

FG'nin gelmesi muhteşem oldu, ayrı mesele.
Digital Foundry'nin yayınında AMD'ye sormuşlar. Bu ilk çıkan oyunlar FSR 3'ün eski bir implementasyonunu kullanıyormuş. GPUOpen'da sunulacak güncel kodda bu sorunların çoğu çözülmuş deniyor.

Verilmemiş. Şimdi kontrol ettim. Eksik bilgilendirme için üzgünüm. DF'nin yayınında öyle deniliyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10:15'den itibaren bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı