Sizce hangi oyunlar underrated?

Unutulmuş olması zaten underrated olduğu anlamına gelir. Şu anda bu oyun konuşulmuyor ve kendisine, tıpkı Warband'ta olduğu gibi, mükemmel modlar yapılmıyorsa o zaman underrated'tır.

Oyuna sadece diplomasi ekleseler bile daha çok satardı yapımcıların suçu, oyunun önü çok açık.

Soldier of fortune. Günümüzdeki "FPS" oyunlarının aksine sonuna kadar saf bir FPS oyunu. Aksiyonu, hikayesi ve oynanışı günümüzde bile çok sağlam bir oyun.

Metal Gear Solid serisi ve metal Gear oyunları. Bir de metro oyunları var. Ufak bir kitle tarafından bilinse de tamamen popüler bir seri değil. Aklıma geldikçe yazıyı güncelliyorum; Rainbow Six: Siege var, böylesine güzel bir oyunu aslında bilmemelerine şaşırmıyorum. Bilmemeleri işime geliyor, toxic ve cringe fanların eline düşmüyor.

Soldier of fortune önü çok açık bir seri karakterleri atmosferi aksiyonu hikayesi mükemmel bir oyun yalnız günümüzde oynanmıyor mekanik ve grafik açısından gerçekten Remake'e ihtiyacı var geçen sene Nobk'nin videosunda görüp oynadım tren bölümünden sonra katlanamadım oyuna ki Metal Gear Solid 1 gibi bir kanser oyunu bile bitirmiş biri olarak.

Soldier of fortune önü çok açık bir seri karakterleri atmosferi aksiyonu hikayesi mükemmel bir oyun yalnız günümüzde oynanmıyor mekanik ve grafik açısından gerçekten Remake'e ihtiyacı var geçen sene Nobk'nin videosunda görüp oynadım tren bölümünden sonra katlanamadım oyuna ki metal Gear Solid 1 gibi bir kanser oyunu bile bitirmiş biri olarak.

Soldier of fortune çok zor bi' oyun hocam onu söylemeyi unutmuşum. Zor oyunları seven birisi olarak ben rahatça bitirdim ama ucundan bi' remake çok iyi olurdu. Günümüz grafikleriyle o oyunun şu anki mekaniklerini tekrar denemek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı