Sizce hangi oyunlar underrated?

Sonic frontiers. Bence oynanış bakımından yenilik ve grafik bakimindan Sonic'e cağ atlatmış bir oyun ama Türkiye de pek hype getirdigi söylenemez ama fiyati cok pahali olduğu icin düşünüyorum 900 TL bir oyun mu olur ya :D?
İnsanlar Sonic'i niyeyse 2D oyun olarak seviyor bence modern Sonic daha akici geliyor.

Warband Türkiye de oldukça popüler. Ayrıca Bannerlord serinin devamı olarak, globalde iyi bir yer aldı? HOI4 ise oynaması zor olduğu için tutunamayan oyunlardan biri. (Türkiye'de strateji oyunları zor bulunuyor 😀)

Zor falan değil bence ben oyunu 1 saate çözdüm. Warband yurt dışında değer görmedi dedim zaten. Bannerlord beni ilgilendirmiyor ben oraya Warband yazdım.

Mafia 2 normalde underrated değil ama kalitesini göz önünde bulundurursak aşırı underrated GTA gibi saçma seriler yerine keşke Mafia popüler olsaydı.

Mafia oyunları çok tutulmuyor Mafia2'de bana göre hakettiği değeri bulamadı. Mafia1 kadar sevilmedi oyun.

BF2042. Başlarda çok kötüymüş ama ben yeni aldım 1 ay önce falan, gayet keyifli ve görsel olarak çok başarılı bir oyun.

Zor falan değil bence ben oyunu 1 saate çözdüm. Warband yurt dışında değer görmedi dedim zaten. Bannerlord beni ilgilendirmiyor ben oraya Warband yazdım.

Dostum zor olmadığını ben de biliyorum oyunda 1042 saatim var ancak, ülkemizde bütün strateji oyunları underrated kalıyor, çünkü zor buluyorlar oyunları, basit oyna geç tarzında oyun istiyor çoğu oyuncu.

Mafia 2 normalde underrated değil ama kalitesini göz önünde bulundurursak aşırı underrated GTA gibi saçma seriler yerine keşke Mafia popüler olsaydı.

Rockstar'ın mafya tarzında açık dünya oyunu yaptığını hayal etmekten geceleri uyuyamıyorum 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı