Sizce Türkiye milli futbol takımı neden 20 senedir dünya kupasına katılamıyor?

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Gelin neden 2002'den bu yana uzaktan izlediğimizi forum olarak tartışmaya açalım. Ben; liyakat diyorum ülkenin hiçbir alanında liyakat olmadığı için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma gelebilir ama para için oynadığı için. Takım ruhu yok. Heyecan yok. Güya hepsi Avrupa'da 4 büyük takımda oynuyor ama sonuç başarısızlık.

Oyuncular kariyerlerini ve çıkarlarını milli duyguların önüne koyuyor çünkü çoğunun takımları milli takıma bile göndermiyor mesela merih demiral'ı takımı göndermedi sakatlanmasın diye.. Milli takıma gelenlerin derdi kazanmak değil prim. bu yüzden kendi takımında şov yapıp milli takımda sakatlanmamak için yürüyorlar. enes ünal hakan çalhanoğlu falan. daha birkaç yıl önce avrupa şampiyonasında 500 bin dolar primi beğenmeyip 650 bin dolara çıkartmıştı bizim çocuklar. (portekiz avrupa şampiyonasını kazanınca 275 bin euro prim almıştı )

Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi dertleri para. Ek olarak alt yapıya önem vermediğimiz için doğru düzgün oyuncu çıkmıyor.

Geri
Yukarı