Sizce yakışıklı veya güzel olmak iyi mi kötü mü?

Merhaba güzel yıllar hepinize. Az önce aşağıya linkini koyduğum videoyu izleyince bu soruyu bir de sizlere sormak istedim. Sizce yakışıklı veya güzel olmak iyi bir durum mu yoksa kötü bir durum mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdiye kadar yakışıklı/güzel olup hayatta başarısız olan görmedim.
İş görüşmesinde bile yakışıklı ya da güzelsen 1 adım öndesin.

Hani büyük güç büyük sorumluluk getirir diyordu ya örümcek adam da, tamda onun gibi geliyor bana, çok güzel olan kızlar tanıdım gördüm hepsi kendilerini heba ettiler, şuan bazıları evlendi eski hayatlarına güle güle dedi kimi o kadar şanslı değildi mutsuz huzursuz beş parasızlar. Erkekte de aynı şekilde, güzelliğinizi ya da yakışıklılığınızı kullanarak yaşadığınız hayat emin olun size kötü dönüşler sunar. Tabiki herkes çok yakışıklı ya da güzel olmak ister orası ayrı, zaten öyle olmasa bu kadar fazla makyaj estetik vesaire durumları görmezdik.Özet olarak güzelde olsan çirkinde olsan tamamen karakterine bağlı şeyler.

Güzellik ve Yakışıklılık göreceli olduğu kadar düşüncenin önemi de benim için arz ediyor. Mesela aşırı güzel bir kıza denk geldin ve tavrı çocuk gibiyse veya çok değişikse (Aynısı erkek için de geçerli) benim için isterse Türkiye'nin veya o ortamın fiziksel özelliği en iyi olanları olsun benim için eskidelerdir.

Geri
Yukarı