Size ne satılsa satın alırdınız?

Peki senin için f/p oranı en yüksek şeyler nelerdir? Kategori olarak bahseder misin ?
Yani mesela elektronik bir ürün alacaksam bütçeme en yakın ve sunduğu özellikler o bütçe aralığında diğerlerine göre daha iyiyse, bilindik bir marka ise, hakkında fazla şikayet yoksa. Nasıl açıklayacağımı bilemedim pek. Mesela 5400'e PC toplamam da Xbox Series S alırım gibi.(Örnek alakasız gibi oldu ama.)

Satacağınız şey kesinlikle inanılmaz pahalı olacak zaten zenginlerin şımarık, bilgisiz, har vurup harman savuran türleri çorbanın üstünde ot olunca 100 TL fazla ödüyor yani bizim gibi F/P arayanlardan korkun biz araştırıyoruz çünkü hayat anlayışı pahalı olan en iyisidir olan insanları bulun bizden uzak durun.

Ürünün özellikleri ve bu özelliklerin ne işime yarayacağı detaylıca anlatılırsa ve rakipleriyle karşılaştırılırsa alırdım. Tabii bunun için firmanın da iddialı olması gerekli.

Ürünün özellikleri ve bu özelliklerin ne işime yarayacağı detaylıca anlatılırsa ve rakipleriyle karşılaştırılırsa alırdım. Tabii bunun için firmanın da iddialı olması gerekli.
Firmanın iddialı olmasına ben şöyle bakıyorum aslında mesela Xiaomi ülkemize ilk mağazasını kurduğu zamanlar pek bilinmiyordu, bende şöyle düşündüm bu insanlar böyle ürünler yapabiliyorsa diye düşünerek ve yurt dışında ki insanların deneyimlerine bakarak cesaret edip Xiaomi telefon aldım ve çok memnun kaldım.

En güzelinden ve istediğim gibi iyisinden bir sistem fena olmazdı mesela. :D tabi çıkış fiyatına satılsa fena olmazdı. Sonradan artan ve eklenen fiyatlar aşırı yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı