Sizi etkileyen kitaplar nelerdir?

381258

Hectopat
Daha fazla  
Hepimiz yüzlerce kitap okumuşuzdur bugüne kadar. Sizin en sevdiğiniz, okurken etkilendiğiniz , sonuna üzüldüğünüz kitaplar neler? Yazarı ile belirtirseniz mutlu olurum. Ben yazarı Ahmet Haldun Terzioğlu olan Çiçi Han kitabından etkilenmiştim. Sonu çok umutlu ve kötü bitiyordu.

Hayvan çiftliği, Ölü Ozanlar Derneği, Çalıkuşu.

Öğretmenimiz okutmuştu sınav da çıkacak diye mükemmeldi.
Yazarlarını hatırlamıyorum maalesef

Hepimiz yüzlerce kitap okumuşuzdur bugüne kadar. Sizin en sevdiğiniz, okurken etkilendiğiniz , sonuna üzüldüğünüz kitaplar neler? Yazarı ile belirtirseniz mutlu olurum. Ben yazarı Ahmet Haldun Terzioğlu olan Çiçi Han kitabından etkilenmiştim. Sonu çok umutlu ve kötü bitiyordu.
Hayvan Çiftliği. Ahmet Haldun Terzioğlu ve Orhan Yeniaras'ın tüm Türk tarihi hakkındaki kitapları özellikle Emir Timur, Alp Er Tunga ve Cengiz Han.
Cesur Yeni Dünya - Aldous Huxley
Galiba o kitabı sevmeyen tek insanım. Hiç hoşlanmadım baya sinirlendirdi beni o kitap.

Hepimiz yüzlerce kitap okumuşuzdur bugüne kadar. Sizin en sevdiğiniz, okurken etkilendiğiniz, sonuna üzüldüğünüz kitaplar neler? Yazarı ile belirtirseniz mutlu olurum. Ben yazarı Ahmet haldun terzioğlu olan çiçi han kitabından etkilenmiştim. Sonu çok umutlu ve kötü bitiyordu.

İçimdeki müzik beni çok etkilemişti.

Bi de Platon'dan Devlet

Yeni konular

Geri
Yukarı