Sizin çok sevdiğiniz ancak çoğunluğun sevmediği oyunlar

Fatalis

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Hiç böyle oyun tecrübeleriniz oldu mu? Bazen bir oyun oynuyorum, çok sarıyor beni, bitiriyorum sonrasında diyorum ki "neden kimse bu oyunu beğenmedi? " Benim için bunlara örnek vermek gerekirse:

Need for Speed Pro Street: Need for Speed serisinin en sevdiğim oyunlarından birisidir ancak bu oyunun adını bile duymayan bir çok oyuncu vardır eminim, hiçbir zaman NFS denildiği zaman esamesi bile okunmuyor Pro Street'in. Nedenini bilen var mı?

Assassin's Creed: Syndicate: Assassin's Creed Unity kadar gömülmese de bu oyunun da çok seveni yok, bence oldukça potansiyel dolu bir oyundu, doğru; Ubisoft bu potansiyeli kullanmayı başaramadı ama ben oynarken eğlendim açıkçası. Yan görevler yapmazsanız eğlenceli olabiliyor aslında (yan görevler hep birbirinin aynısı) sizce neden beğenilmedi?

Bazen bunları oturup düşünüyorum neden beğenilmedi acaba diye, sizin böyle sevdiğiniz oyunlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Syndicate benim de çok severek, zevk alarak oynadığım oyundu. Özellikle 2 karakteri ayrı ayrı kostümlerle donatmak ayrı zevk veriyordu. Assassin oyunlarının hepsinde zaten yan görevler birbirini tekrar ediyor. O da olmasa zaten Witcher 3 gibi en üst sırada kendine yer bulur benim için tüm oyunları.

GTA 4, GTA 2, ilk Gears Of War, ilk Forza Horizon, Halo 2 ve BF 3. Bu oyunları sevenler elbet var ama diğer oyunlara kıyasla neredeyse yok kadar azlar. Bu oyunların hepsinin sevenlerini toplasak bi GTA 5 etmez bile ve çoğu oyuncunun hiç oynamadığı oyunlar.

Benim çok sevdiğim ama çoğunluğun bilmediği oyunlar:
  • Gran Turismo 4
720 araç, 80 marka, 51 pist ve bunların hepsi 2004 yılında yapılmıştı.
  • Elder Scrolls IV: Oblivion
Çoğunluk Skyrim ile başladı ve onu sevdi ancak ben Oblivion'u daha başarılı buluyorum.
  • Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
Belki de en sevdiğim Star Wars oyunu. Hikayesi ve oynanışıyla çok etkilemişti.

Ben Watch Dogs'un ilk oyunun çok sevmiştim. Elinde telefonla sağı solu hacklemek çok hoşuma gidiyordu ve diğer oyunlardan çok farklı bir havası vardı. Daha önce yapılmamış türde bir oyundu. Fakat birçok insan oyunu baya eleştirmişti. Hala arada bir girip oynarım. :)

Max Payne 3, serinin en güzel oyunu değil tamam ama neden insanların sevmediğini anlamıyorum. Çok güzel aksiyon dinamikleri var, bölüm tasarımı var ve atış hissiyatı çok güzel. Neden sevilemediğini bir türlü anlayamıyorum.

Ben de çok severim yalnız değilsin :D

Geri
Yukarı