Kimsenin Sevmediği, Sizin Sevdiğiniz Eski Online Oyunlar

DeathFire

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Ankara
Çoğu kişinin sevmediği ama sizin eskiden arkadaşlarınızla oynadığınız online oyunlar nelerdi?
Sizin de bazen soundtrackını açıp hüzünlendiğiniz ve o günlere geri dönmek istediğiniz eski online oyun(lar) var mı?

Ben en çok 4Story'de arkadaşlarımla anlamsızca karakterlerimizi kasıp sonrasında sebepsiz yere bıraktığımız zamanları özlüyorum. Arada açıp o eski soundtracklarını dinliyorum. :D

Oynayanlar hatırlar 2010-2011 seneleri :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soruyu yanlış anlamışsınız galiba çünkü kimsenin Knight Onlinedan nefret ettiğini görmedim. Genellikle herkes tarafından sevilen bir oyundu.

Hocam KO sevilen oyunlardan ama siz bilirsiniz :D

Oyunun oyuncuları aşırı bağımlıydı, sevmeyenler ise asla sevemiyordu. Zamanında çok oynadığım için her türlü oyuncu ve yorumu gördüm.

Türkiye tarafında sunucusu açılmasına rağmen fazla ilgi görmeyen bir oyundur.
En çok vakit ayırdığım MMORPG olabilir. MMORPG ile pek aram yoktur. Türkiye de kitlelerin sevdiği MMORPG bakmışımdır. Genelde seviye olarak 20-30 geldiğimde oyunları salarım. Ama Shaiya 52 seviye kadar gelmiştim. Oynadığım zamanlarda oyunun seviye sınırı 60 civarıydı. Pay to win kaymasa ve sorunlarını düzeltse halen PVP sistemi elinde oyuncu tutabilirdi. Şu anda 100-300 kişilik bir oyuncu grubunun parasını sömürmek için açık tutuluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunun savaş esnasında giren müziklerini duydukça eski zamanlar aklıma geliyor. Yüksek seviye olduğumda canım sıkılmıştı. O zamanlar düşük seviyelerin toplu şekilde seviye yükseltmelerine yardımcı oluyordum. Elimde olan parayı da dağıttım. Sonra can sıkıntısı filan salmıştım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı