Sizin hic Kürt arkadasiniz yok mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Provokasyon kısmına katılıyorum. Mesela bazı çevreler PKK sorununu, kürt sorunu olarak gösteriyorlar. Bu çok yanlış. Bu tamamen, kürtlerin pkk olduğunu göstermekte. Ve büyük ayrımcılık yaratmakta, sonu da bölücülüğe kadar gitmekte olan bir durum. Milliyetçiliği de faşizm ve kafatasçılık olarak algılamak ve bu algı ile eylemek dökmek çok yanlıştır. Milliyetçiliğin özü, vatan severlikten gelmektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özür dilerim rahatsiz ettim sadece örneklendirmek icin göstermistim. Bir daha seni etiketlemiyecegim söz :)
Alınmayın abi sadece etnik ayrımı bildigimi ve başkasının yorumunu bana göstermeniz. Aşagılayıcı buldum biraz. :)
@Neşeli Enginar Sizi çok seviyorum abi takip de ediyorum. Ben sadece görüşlerimi direk dile getiren birisiyim. Bu sayede pek arkadaşım olmaz. Çünkü yanlışını söyleyince kötülük yapmışım gibi his ediyorlar.

Milliyetçiliğin özü, vatan severlikten gelmektir.

Tamamen katiliyorum. Milliyetciligi hakki ile yasayamayanlar sadece nefreti ile yasayanlar ayaklar altina aldi bu terimi.
@Neşeli Enginar Sizi çok seviyorum abi takip de ediyorum. Ben sadece görüşlerimi direk dile getiren birisiyim. Bu sayede pek arkadaşım olmaz. Çünkü yanlışını söyleyince kötülük yapmışım gibi his ediyorlar.

Yok estagfurullah niye alinayim :) Öyle kücük seylere alinmam ben rahat ol.
Bu arada shin cevabinizi bekliyorum.

• Size nerede saldirdim?
  • Konuda yazdigim hangi ileti kötü niyetli?

Bunlar :)

Konuyu farkli yere cekiyorsun. Gecmiste yaptigim yoneticilik bugun bunlari soylememe engel olamaz. Buradan guvence aramayin bosuna yani.

Evet, saldirgan da olmusuz Enginar Bey. Acaba daha neler nelerle karsilasacagiz :) Neyse ki goz ardi et butonunu kullanabiliyoruz.

Ben de seni bu rahatsiz edici sozlerin icin raporladim. Kimseye boyle diyecek seviyeye sahip degilsin. Kimse degil.

Tamamen katiliyorum. Milliyetciligi hakki ile yasayamayanlar sadece nefreti ile yasayanlar ayaklar altina aldi bu terimi.

Yok estagfurullah niye alinayim :) Öyle kücük seylere alinmam ben rahat ol.
Bu arada shin cevabinizi bekliyorum.

• Size nerede saldirdim?
  • Konuda yazdigim hangi ileti kötü niyetli?

Bunlar :)
Yok kötülük yok. Ben fevri davrandım özür dilerim. :)
Az önce hastaneden geldim küçük bir operasyom geçirdim canım yanıyor da biraz bundan dolayı. Size patladım gibi oldu ama kötü niyetim yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı