Sizin için "kıymetli" oyun önerileri

"Sizin için" dediğinden dolayı kendi kişisel önerilerimi atacağım buraya, beğenmeyen, abarttığımı düşünen olabilir bu benim zevkim sadece:

1690980077162.png

"Sizin için" dediğinden dolayı kendi kişisel önerilerimi atacağım buraya, beğenmeyen, abarttığımı düşünen olabilir bu benim zevkim sadece:

Eki Görüntüle 1886680
Death stranding oynamayı düşünüyorum fakat videolarını izlediğimde biraz sıkıcı geldi.Oyun devamında açılıyor mu sizi oynarken sıktı mı?

Death stranding oynamayı düşünüyorum fakat videolarını izlediğimde biraz sıkıcı geldi.Oyun devamında açılıyor mu sizi oynarken sıktı mı?
Oyunu 2 kez bitirdim ve ayrıca başarım fulledim, beni hiç sıkmadı yani anlayacağın ama oyun herkese hitap eden bir oyun değil. Oyun dünyasının yarısı severken diğer yarısının yürüme simülasyonu deyip geçtiği bir yapım çünkü bu ve bence durum kesinlikle bu kadar basit değil.

DEATH STRANDING yürüme eylemini nasıl bir oyuna dönüştürebilirim diye kafa patlatan bir oyun ve işin oyun tarafından ziyade çok sakin bir yapım. Sırtına kargoyu yükleyip o dağların, bayırların üstesinden yavaşça gelmenin, sessizliğin ortasında bir yolculuğa çıkmanın çok ilginç bir rahatlığı ve tatmin ediciliği var bana göre. Bu sebeplerden dolayı da DEATH STRANDING benim için özel bir yapım. Oyun ilerde açılıyor, aksiyondan aksiyona atlıyor musun sorusuna evet diyemem maalesef, oyunun başında da kargo taşıyorsunuz sonunda da. Oyunun ilerisinde bu işi daha zevkli yapacak ekipmanlar kazanıyorsunuz sadece.

Ha aksiyonun olduğu zamanlar da var elbette, oyunda boss savaşları bile var. Düşman kampları var o kamplardan kargo kaçırmanızı gerektiren durumlar var. Bu durumlarda yine aksiyon dozajı artıyor.

Skyrim SE şu an indirimde alınır mı? Halihazırda zaten Elden Ring oynuyorum Skyrim keyif verir mi sizce?
Geçtiğimiz ay tekrar oynadım, tekrar bitirdim hatta başarım fulledim. Hala daha sarıyor, öyle çok grafik, fizik, animasyon takıntınız yoksa hala daha piyasadaki en iyi işlerden Skyrim.

Arkadaşlar bu aralar çok boşluktayım oynayacak hiçbir şey bulamıyorum. Ltou, RDR2, GTA, Detroit gibi birçok popüler oyunu oynadım. Sizin için "Bu oyunu oynamayan çok şey kaybeder" dediği bir oyun var mı? Fiyatı veya oyunun yapısı fark etmez eğlenceli bir yapım olsun yeter.
Death Stranding'i normal sürüm ve Director's Cut olarak iki kere bitirdim. Acayip farklı kafa bir oyun. Ayriyeten Alien Isolation da öneririm. Ama öncesinde Alien serisinin ilk filmini izlemelisin. 😁 Bunun haricinde son 2 yılda ilk defa ve tekrar oynayıp bitirdiğim oyunların bir listesi. İlgini çekeni oynayabilirsin hepsi güzeldir.

Bitirdiğim oyunlar.png

Death Stranding uzun bir oyun ama ilk birkaç saati geçtikten sonra özellikle ''Hematik Bomba'' kilidi açıldıktan sonra akıp gidiyor.

Son düzenleme:
Death Stranding'i normal sürüm ve director's cut olarak iki kere bitirdim. Acayip farklı kafa bir oyun. Ayrıyeten alien ısolation da öneririm. Ama öncesinde alien serisinin ilk filmini izlemelisin. 😁 bunun haricinde son 2 yılda ilk defa ve tekrar oynayıp bitirdiğim oyunların bir listesi. İlgini çekeni oynayabilirsin hepsi güzeldir.

Eki Görüntüle 1888379

Death Stranding uzun bir oyun ama ilk birkaç saati geçtikten sonra özellikle "hematik bomba" kilidi açıldıktan sonra akıp gidiyor.

Oyun simgelerinizi çok beğendim, ayrıca oyunları "Full bitti", "hikaye bitti" diye ayırmanız daha çok beğendiğim bir husus oldu.

Arkadaşlar bu aralar çok boşluktayım oynayacak hiçbir şey bulamıyorum. Ltou, RDR2, GTA, Detroit gibi birçok popüler oyunu oynadım. Sizin için "bu oyunu oynamayan çok şey kaybeder" dediği bir oyun var mı? Fiyatı veya oyunun yapısı fark etmez eğlenceli bir yapım olsun yeter.

Strateji seviyorsan Civilization 6 ve Age of History 2'nin modu olan Bloody europe 2

Yeni konular

Geri
Yukarı