Sizin veya ailenizin kullandığı araçlar?

Peugeot 206'yı özlüyorsunuzdur hocam itiraf edin
Evet, keşke satmasaydım dediğim de oluyor. Çini mavisi rengindeydi, yakınıma satmıştım. Hâlâ bizim buranın sokaklarında dolaşır, yakın zamanda tekrar almayı düşünmüyor da değilim hani.

Temsili fotoğraf. Bir tek bunu bulabildim:

Hocam yaşınız kaç ve nerede oturuyorsunuz?
Bu anlamda demediğimi biliyorsunuz ama.

İlk göz ağrısı hocam özlenmez mi

Türkiye`de yaygın olarak 1.2 atmosferik benzinli 75hp ve 1.5 turbo dizel 75hp/90hp modelleriyle bulunan bir araç. Benzinlisi de dizeli de az yakar, şehir içinde hiçbiri üzmez ama özellikle benzinli modelden performans beklemeyin. Plastik kalitesi düşük olsa da hem alırken hem yürütürken ucuz araçlardır. Alternatif olarak biraz daha pahalı olan Fiat Punto ve Chevrolet Aveo 1.3 turbo dizel modellerini önerebilirim lakin bu modellerin yürütme gideri de Sandero`ya göre bir tık daha yüksek olabilir.
Bahsettiğiniz aracın aynı motorlu manuel sedan versiyonunu kullandım, sorularınızı alabilirim. CVT modeline göre manuelin performansının daha yüksek olduğu söyleniyor, hem kalkışlarda hem de uzun yolda (Gidiş-dönüş toplam 40 saatlik yol bile yaptım o araçla) mükemmel bir araç.

Merhaba hocam size bir sorum olacaktı. Bende şu sıralar 94 model Civic bakıyorum da önerir misiniz?
5 kasa galiba baktığın araçlar, bütçeni biraz daha zorlayıp Civic 6 güvenlik paket alırsan çok daha iyi olur. Daha yeni model olarak Fiesta MK6, Corsa C, Clio 2, Palio da bakabilirsin.

Tempra candır benimde ilk arabam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…