Şizofrenlik nasıl anlaşılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok ağır derecede yaşayan insan sayısı az. Fakat küçük, orta derecelerde yaşayan insan sayısı epey fazla. Onların içerisinde bende varım. Bir süre sonra bu yaşananlar normal gelmeye başlıyor, korkmuyorsunuz. Sonuçta cinlerle iç içe yaşıyoruz bu tür olayların olması gayet normal. Önemli olan nasıl karşı çıkacağımızı, korunacağımızı bilmek.
Benim de yaşadığım oldu. Annemlerin bir komşusu sırf bu yüzden intihar etmiş :(
Doğrudur ne diyeyim.

Hocam batıl inanç olduğunun farkındasınızdır umarım. İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim cin falan daha çok korkutabilirsiniz.
En basitinden yağlı şeyler yedikten sonra ellerinizi yıkamamak bile cinlerin sizle uğraşmasına neden olabiliyor.

Zamanında bir kere benim de bayağı korktuğum bir şey olmuştu. Gece 2 3 gibi kalkmıştım duvarda beyaz bir şey geçtiğini gördüm. Wc gittikten sonra, su içmeye gittim. Odama dönerken gözüme bildiğin karanlık indi kör olmuş gibi oldum. Bayağı aradım aradım odamı bulamadım, kafamı çarptım. Korkudan ağlamaya başladım, en sonunda gözümdeki karanlik hafif azaldi hemen yatağa koşmuştum o an hemen uykuya dalmak istedim.

Zamanında bir kere benim de bayağı korktuğum bir şey olmuştu. Gece 2 3 gibi kalkmıştım duvarda beyaz bir şey geçtiğini gördüm. Wc gittikten sonra, su içmeye gittim. Odama dönerken gözüme bildiğin karanlık indi kör olmuş gibi oldum. Bayağı aradım aradım odamı bulamadım, kafamı çarptım. Korkudan ağlamaya başladım, en sonunda gözümdeki karanlik hafif azaldi hemen yatağa koşmuştum o an hemen uykuya dalmak istedim.

Çok üzüldüm hocam.

Müslüman'ım ancak bende bunun cin vb gibi olağanüstü olay olduğunu düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı