SK61 nasıldır?

KS
CQBRAREİS

CQBRAREİS

Hectopat
PBT keycap olması güzel evet, ama optik switch olduğu için almazdım ben. Hotswap olmasının bir anlamı klamıyor.
Hocam switchleri değiştirmeyi gerektirecek durumlar nelerdir? Pek bilgim olmadığı için soruyorum.

hadwiger

Kilopat
Makaleler
37
Yer
9. Ana Jet Üssü
Hocam switchleri değiştirmeyi gerektirecek durumlar nelerdir? Pek bilgim olmadığı için soruyorum.
Mesela çok yay sesi geliyordur, değiştirmek istediğin zaman optik switch alman gerekecek. Ya da şans eseri sadece tek bir switch bozuldu, yine optik alman gerekcek.

KS
CQBRAREİS

CQBRAREİS

Hectopat
Mesela çok yay sesi geliyordur, değiştirmek istediğin zaman optik switch alman gerekecek. Ya da şans eseri sadece tek bir switch bozuldu, yine optik alman gerekcek.
Hocam incelemelerine baktığımda yay sesi yok idi. Switchler hangi durumlarda bozulur hocam?

hadwiger

Kilopat
Makaleler
37
Yer
9. Ana Jet Üssü
Hocam incelemelerine baktığımda yay sesi yok idi. Switchler hangi durumlarda bozulur hocam?
Her switchte yay sesi olma ihtimali var.

Bunun birçok yolu var, kendi kendine de bozulabilir.

İbrahim Zdemir

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
99
SK61 güzel ve sağlam bir klavyedir. Sağlam bir indirimde oldukça uygun fiyata alabilirsin.

Bozulmazlar merak etme. Ancak %60 klavye alıyorsan, klavye ileride illaki yağlama ve stabları dengeleme gibi işlemler isteyecektir. Gayet normal.

Son düzenleme:
KS
CQBRAREİS

CQBRAREİS

Hectopat
SK61 güzel ve sağlam bir klavyedir. Sağlam bir indirimde oldukça uygun fiyata alabilirsin.

Bozulmazlar merak etme. Ancak %60 klavye alıyorsun, klavye illa ki yağlama ve stabları dengeleme gibi işlemler isteyecektir. Gayet normal.
Sağolun hocam. Kararımı verdim.

İbrahim Zdemir

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
99

Ucuz ya anahtarlar, çok dert olmaz.

hadwiger

Kilopat
Makaleler
37
Yer
9. Ana Jet Üssü
Yukarı