Skechers ayakkabı alınır m?

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar şu ayakkabıyı aldım ama sonradan içime bir kuşku düştü iyi yapmış mıyım diye. Belki işinize yarar 15 yaşındayım 1.81 boyum var 46 numara ayağım var.

Çok rahat bir ayakkabıdır ama tasarımını pek beğenmedim. Başka model bakmanı öneririm.
(46 numara mı?)

Dostum, rahatlığı konusunda bir şey diyemem fakat 650 lira bütçe ile geçen ay Under Armour markasına yöneldim. İnternette bir sürü müşteri memnuniyetsizliği var. Marka umursamazlığı, file atması gibi sorunlardan şikayetçi olan çok olmuş. Ben daha önceden de Under Armour kullanan biri olarak kesinlikle başka ayakkabı tercih etmem.

Dostum, rahatlığı konusunda bir şey diyemem fakat 650 lira bütçe ile geçen ay Under Armour markasına yöneldim. İnternette bir sürü müşteri memnuniyetsizliği var. Marka umursamazlığı, file atması gibi sorunlardan şikayetçi olan çok olmuş. Ben daha önceden de Under Armour kullanan biri olarak kesinlikle başka ayakkabı tercih etmem.

Bende 600 TL'lik Cury 5 var zaten. UA bana rahat gelmedi.

Model hakkında bilgim yok ancak bu markadan 2 ayakkabıya sahibim. İkisi de birbirinden rahat.

Tabanları büyük ihtimalle aynı. Tek değişik yanı yere basan kısmın hepsinden farklı olması. Yani yine Air cooled Memory foam kullanılmış.

Model bilmem ama ayakkabı efsane rahattır. Ayağımdan ameliyat oldum ben, topukta ödem var ve geçmiyor. Dolayısıyla her ayakkabıyı giyemiyorum. Biraz yürüdükten sonra ağrı yapıyor. Skechers bana ağrı yaptırmayan bir ayakkabı. Aşırı rahattır.

Tabanları büyük ihtimalle aynı. Tek değişik yanı yere basan kısmın hepsinden farklı olması. Yani yine Air cooled Memory foam kullanılmış.
Evet. Benim ayakkabı kutularının üzerinde de "Memory Foam" diye belirtilmiş zaten. Bu model de alınabilir gibi. Tasarımı pek hoşma gitmedi tabii ancak giyecek olan ben değilim, sizsiniz.

Geri
Yukarı