SketchUp/Lumion için Zotac GTX 1080 Ti alınır mı?

FORDESIGN

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
4 bin TL'ye garantili Zotac 1080 Ti alınır mı? Elimdeki AMD kartı satacağım. Oyun harici performans çöp resmen. Mimari modelleme yapıyoruz, render vs. Bize NVIDIA chipsetli kart lazım, o yüzden garantili 1080 Ti önerir misiniz? Lütfen RTX 3000 serisi yazmayın. Öneri olarak bu kurlarda tavan fiyat olur ve acil olarak kulanmamız lazım.

(Lütfen öneri olarak RX 5700 XT yazmayın. Mimarlık programı kullanıyoruz, denedik ama modelleme olarak kullandık. Performans 940M olan laptopla aynıydı. NVIDIA chipset lazım.)

EVGA marka. 645 dolara buldum. 3 adet stoğu kalmış ve kargo ücreti 25 dolar. Bunun gümrüğe girişi de var tabii.
EVGA marka. 645 dolara buldum. 3 adet stoğu kalmış ve kargo ücreti 25 dolar. Bunun gümrüğe girişi de var tabii.
Kusura bakmayın. Acil olarak kullanmamız lazım dediğiniz yeri atlamışım.

Evet, bir de Amazon'a güvenmiyorum dediğim ürün Vatan garantili alınır mı yoksa modelleme için RTX serisi mi BNC RTX ama bu kartta çok güçlü.

Peki Gigabyte'ın RTX 2070 Super var aynı paraya alacağım 4, 2K gibi bu da sıfır kutulu ürün ama Amazon garantili güvenemiyorum hani elden mi çıkarıyor acaba.

Son düzenleme:
Evet, bir de Amazon'a güvenmiyorum dediğim ürün Vatan garantili alınır mı yoksa modelleme için RTX serisi mi BNC RTX ama bu kartta çok güçlü.
GTX 10 serisini artık kolay kolay bulamayacağınızı düşünüyorum.
Yani RTX serisi işinizi görecektir. 2070 Super önerimdir. Hem daha uygun hem de daha güçlü. Garantisi de var.

Yani RTX serisi işinizi görecektir. 2070 Super önerimdir. Hem daha uygun hem de daha güçlü. Garantisi de var.

Amazon ama kardeşim bu adam eelden mi çıkarıyor şimdi anlamadım Amazon'a güvenmiyorum pek 2 hafta sonra sıkıntı olursa ne yapacağım.

MSI'ın değil Gigabyte 3 fanlı modeli 2070 Super dediğim.

Ürünün kutusu açılmamış sıfır ama garanti başlamıştır 2.el gözüküyordur muhtemelen sence alınmalı mı?
Ben almam şahsen, ya da sizin için gayet uzun ömürlü olabilecek Nvidia Quadro serisini önerebilirim.
Ben almam şahsen, ya da sizin için gayet uzun ömürlü olabilecek Nvidia Quadro serisini önerebilirim.
3D tasarım için tasarlanmış bir seri.

Yeni konular

Geri
Yukarı