Skoda Karoq iyi mi?

Arkadaşla öncelikle şunu da ekleyeyim babam arabayı kullanacak, ben zaten onun için konu açtım. Şimdi söylediklerinizi babama da anlattım şu anlık 3088'den yana. Fakat Karoq nedense bana çok çekici geliyor. Ama DSG konusunu araştıracağım.

Alırsın daha yolun başında(yız). Kendimi de katayım, yaşlı hissettirme. :D Aslında keyfi demeyim de o sahiplenme hissiyatı farklı oluyor desem daha iyi.
Ülkenin bu halinde ''düzgün'' bir arabaya sahip olmak bile ultra lüks hale geldi. Yurt dışında yüzüne bakılmayan arabalara servet ödüyoruz, enayi gibi hissediyorum kendimi. Yapacak da bir şey yok pek sistem böyle devam ederse.

O evreye geçmek için ya mükemmel bir iş ya da eve 2. maaşı getirecek biri lazım, bu şartlarda Insignia ile devam. :D

Ülkenin bu halinde ''düzgün'' bir arabaya sahip olmak bile ultra lüks hale geldi. Yurt dışında yüzüne bakılmayan arabalara servet ödüyoruz, enayi gibi hissediyorum kendimi. Yapacak da bir şey yok pek sistem böyle devam ederse.

O evreye geçmek için ya mükemmel bir iş ya da 2. bir maaş lazım, bu şartlarda Insignia ile devam. :D
Valla haklısın, vergiler zaten Allah göstermesin.

Bu paralara bu arabaları alırsam kendimi asla affetmem. Full corolla bile 212.250 tavsiye satış fiyatı yazıyor. Ülkenin anasını ağlattırlar arkadaş bu kadarda olmaz. 2016'da 60'bine boş kasa Corolla aldık şimdi satsak 100'e gidiyor. Tavsiye edilen araçların içinde en iyisi Skoda Karoq. Avrupa'da bu araçları ucuz diye liselilere hediye olarak aileleri alıyor. Şahsen arabaya binmem yürürüm bisikletle giderim, bu paraya ev alır yatırım yaparım yinede bu paraları bu tenekelere vermem.

Geri
Yukarı