Skull and Bones Metacritic skoru açıklandı

Series S üzerinde çıkış tarihinden itibaren oynuyorum. Oyunun eksileri ve hataları artılarını ikiye hatta üçe katlar.

Starfield gibi her yaptığınız eylemden sonra neredeyse yükleme ekranı çıkıyor. Mağazaya giriyorsun yükleme ekranı, kampa gidiyorsun yükleme ekranı, kamplara saldırıyorsun yükleme ekranı. Bir yerden sonra bunaltıcı hale geliyor. Kamplara saldırırken geminizden birkaç tane eleman inip saldırıyor siz gelen gemileri vurmakla mükellefsiniz. Gemiden inip savaşmak diye bir şey yok. İlk başlarda gemiler ile savaşmak zevkliydi fakat aynı eylemleri 500 defa yapınca sıkıcı hale geliyor. Hele halat ile gemiyi kendine çekme saçmalığı oyundan soğutuyor. Düzgün savaş mekaniği bile koyulmamış. Şuan başındayım fakat harita da bomboş. Birkaç tane kamp yeri ve malzeme toplama yeri var o kadar. Malzeme toplama mekaniği de göz kanatıyor bu arada.

Performans olarak Series S üzerinde iyi olsa da grafikler leş. Belki de normalde grafikleri kötüdür bilmiyorum.

Malzeme toplamaya bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Series S üzerinde çıkış tarihinden itibaren oynuyorum. Oyunun eksileri ve hataları artılarını ikiye hatta üçe katlar.

Starfield gibi her yaptığınız eylemden sonra neredeyse yükleme ekranı çıkıyor. Mağazaya giriyorsun yükleme ekranı, kampa gidiyorsun yükleme ekranı, kamplara saldırıyorsun yükleme ekranı. Bir yerden sonra bunaltıcı hale geliyor. Kamplara saldırırken geminizden birkaç tane eleman inip saldırıyor siz gelen gemileri vurmakla mükellefsiniz. Gemiden inip savaşmak diye bir şey yok. İlk başlarda gemiler ile savaşmak zevkliydi fakat aynı eylemleri 500 defa yapınca sıkıcı hale geliyor. Hele halat ile gemiyi kendine çekme saçmalığı oyundan soğutuyor. Düzgün savaş mekaniği bile koyulmamış. Şuan başındayım fakat harita da bomboş. Birkaç tane kamp yeri ve malzeme toplama yeri var o kadar. Malzeme toplama mekaniği de göz kanatıyor bu arada.

Performans olarak Series S üzerinde iyi olsa da grafikler leş. Belki de normalde grafikleri kötüdür bilmiyorum.

Malzeme toplamaya bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Muhteşem bir AAAA oyun mekaniği!

Güncel olarak Metacritic bu durumda.
Screenshot_1.png

Şöyle bir kıyaslama mevcut
Ah ah çok eğlendiğim yıllardı 2013. 😢 Skull and Bones da fena değil fakat 999 lira etmez. İndirimde alınıp denenebilir.

Oyun çıkmadan önceki bir mesajımı göstermek istiyorum.

Skull and Bones ne kadar kötü çıkacak çok merak ediyorum.

Max Ubisoft. Minimum efor, maksimum kazanç. Utanmasalar AAAAA diyecekler. Şu oyunun yapımında çalışan insanlara yazık vallahi.

Ubisoft'un çoğu oyununu oynamış biri olarak, hele ki oynadığım çoğu oyunu da zevk alarak oynadım, Skull&Bones'a yarım saatten fazla dayanamadım. Oyunun hiçbir derinliği yok, 2 tane yan yana dükkandan bir görev alma zincirine girince hemen oyundan çıkıp sildim. Ubisoft'un elinde patlayan bir proje daha oldu. Potansiyelini kullanamadıkları için biz mi üzülsek onlar mı bilemedim çünkü elimizde gerçekten güzel bi korsan RPG'si olabilirdi

Geri
Yukarı