Skyhawk HDD çok sesli çalışıyor

EraY Dnz

Hectopat
Merhaba iyi günler yaklaşık 5-6 ay önce Seagate Barracuda 1TB 7200RPM HDD satın aldım. Geçen hafta HDD durduk yere RAW formatına dönüyordu düzeltiyordum tekrar dönüyordu. Garantisi olduğu için müşteri hizmetlerini aradım sorunu anlattım ve değişim sağlıyacağını söylediler. Ve bozuk olan ürünü değiştirmeleri için gönderdim beni 2 gün sonra aradılar ellerinde aynı modelden olmadığını 5900RPM skyhawk 1TB modelini gönderceklerini söylediler bende bilgisiz bir şekilde tamam sıkıntı yok dedim. Ürün az önce geldi kasaya monte ettiğimde ürün çalışıyor fakat aşırı gürültülü bir ses geliyor kasa falan titriyor sorunlu bir ürün sanırım anlayamadım tam olarak size birkaç sorum var.

Bu ses neden olur?
Skyhawk ne demek araştırdığımda güvenlik yazıyor ama ben oyun için kullanacağım :D ?
Ne yapmam gerek müşteri hizmetlerini tekrar arıyıp 7200rpm Barracuda göndermelerini mi istemeliyim?
HDD'den aşırı ses geliyor masa falan titriyor o kadar yani :D şu anda kullanmıyorum SSD kullanıyorum şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam. Güvenlik kamera kayıt sistemleri için kullanılıyor. Normal olarak da kullanılabilir. Fakat performansı iyi değildir. Dediğiniz gibi sorunluysa iletişime geçin ve iade edin. Barracuda isteyin.

Geri
Yukarı