Skyrim Ejderha çok güçlü

Alduin'e nasıl o kadar erken gittim bende anlamış değilim. Şu an demircilik ile kasılmaya çalışıyorum. Önere bileceğiniz kasılma yöntemi var mı?

Bu arada ben biraz araştırma yaptım ve oyunun Sonunda'da bir tane alduin 1V1'i var diyorlar doğru mu?

2 tane Alduin kapışması var oyunda. Sen hangisindesin tam çözemedim. Seviyeni hızlı yükseltmek için demircilik yöntemi var da aslında oyunda tüm faction görevlerini, yan görevleri vs. yapınca bayağı güçlü oluyorsun. Senin de zırhın az değil zaten. Hangi buildle oynuyorsun? Hafif zırh okçuluk vs?

2 tane alduin kapışması var oyunda. Sen hangisindesin tam çözemedim. Seviyeni hızlı yükseltmek için demircilik yöntemi var da aslında oyunda tüm faction görevlerini, yan görevleri vs. yapınca bayağı güçlü oluyorsun. Senin de zırhın az değil zaten. Hangi Build'le oynuyorsun? Hafif zırh okçuluk vs?

Ağır zırh ve büyü kastım. Karma bir karakter oldu şu anlık ve alduin ile olan ilk savaşta yım çok güçlü diye kasılmaya gittim. Elder scrols u aldıktan sonra büyücüler'in olduğu dağ da olan savaşta yım. Alev nefesini falan aldığımız yerdeki savaş.

Hangi ejderha bilmiyorum ama ateşi doclamada sıkıntı çekiyorsan tam püskürttüğünde araya kaya sokarsan yani bir kaya veya yapının arkasına geçersen ateş hasar vermiyor. Sonrasında saldıracaksın.

Alduin de nedense pek işe yaramıyor. Direk tek atıyor en ufak hasarda.

Çok zorlanıyorsan zorluğu düşürebilirsin.

Büyük ihtimal Alduin'i öldürmeye çalışıyor kadim tomarı alması bir tek alduin de önem taşıyor.

Evet elder scrols u alıp Alduin'e gittim ve paarthurnax ile beraber savaşıyoruz Alduin'e karşı.

Skyrim diyor işte adam 5.oyun. Kadim tomarı almış dawnguard DLC'ye doğru gidiyor.

Bir sürü şey var perklerden tut iç itemlere kullandığın silaha büyülere kadar. Doğru olanları seçmelisin.

Elimdeki en güçlü zırhları ve en güçlü silahlarm ile saldırıyorum ancak canı yüzden bir bile azalmıyor.

Ağır zırh ve büyü kastım. Karma bir karakter oldu şu anlık ve alduin ile olan ilk savaşta yım çok güçlü diye kasılmaya gittim. Elder scrols u aldıktan sonra büyücüler'in olduğu dağ da olan savaşta yım. Alev nefesini falan aldığımız yerdeki savaş.

Alduin de nedense pek işe yaramıyor. Direk tek atıyor en ufak hasarda.

Garip bir build olmuş. Büyücüler zırhsız oynar genelde, ağır zırhla Warlock tarzı bir el kılıç bir el büyü buildi var çok güçlüdür. Tüm guildleri bitirdin mi oyundaki? Çok güzel zırhlar çıkıyor onlardan. Bir de ilk fight da zordur Alduin'le, diğer ejderler sürekli alev atıyor diye aklımda. Dragonrend ile yere indirip neyin varsa her şeyinle saldıracaksın tekrar uçana kadar.

Garip bir Build olmuş. Büyücüler zırhsız oynar genelde, ağır zırhla Warlock tarzı bir el kılıç bir el büyü Build'i var çok güçlüdür. Tüm guildleri bitirdin mi oyundaki? Çok güzel zırhlar çıkıyor onlardan. Bir de ilk fight da zordur Alduin'le, diğer ejderler sürekli alev atıyor diye aklımda. Dragonrend ile yere indirip neyin varsa her şeyinle saldıracaksın tekrar uçana kadar.

Guild? Oyun İngilizce diye pek anlamadım da😳

Dark Brotherhood veya winterhold college gibi. Google'a Skyrim all guilds veya all factions yazsan çıkar türkçeleri tam aklımda değil şu an. 5 10 tane guild var böyle.

Biraz araştırdım. Locaları diyorsunuz galiba, Alduin ile ilk fight da neler yapmam lazım? Veya nasıl daha hızlı kasılabilirim? Bunların cevabı yeterli olur galiba. Bu arada Rivenwood'daki demircim Alvor ejderha tarafindan öldürüldü oyuna bir etkisi olur mu?

Biraz araştırdım. Locaları diyorsunuz galiba, Alduin ile ilk fight da neler yapmam lazım? Veya nasıl daha hızlı kasılabilirim? Bunların cevabı yeterli olur galiba. Bu arada Rivenwood'daki demircim Alvor ejderha tarafindan öldürüldü oyuna bir etkisi olur mu?

Evet, tüm locaları bitirin oyundaki önce. Tonla potion biriktir Alduin savaşı için. Dragonrend ile indir ve engüçlü büyülerinle vur veya buildini değiştirirsen en güçlü silahınla, uçmaya başlayınca canını magickanı fulle. Dragonrend cooldown'ı bitince tekrar aşağı indir aynısını yap.

Çok potion kullanman lazım. Özellikle ateşe dayanıklılık, can artırma, can yenileme vs hepsini. Bu savaş için topluyorsun zaten hepsini. Ejderhalara çok vuran bir kılıç da almış olman lazım ana görevlerin birinde, onla da vurabilirsin magicka bitince. Üstüne gelen meteorları dodgelamazsan onlar da bayağı vuruyor.

Bir elinle ejderlere çok vuran kılıç diğerine heal büyüsü akar yani kısaca. Güçlü bir kolyen yoksa Talos kolyesini takabilirsin bir de, shoutların cooldownını kısaltıyor. Demircinin ölmesinde sorun yok. Sen şu anki ana görevi bırakıp tamamen yan görevlere odaklan. Bu seviyede ana görevin orasına geldiysen bayağı yan görev atlamış olabilirsin. Bir gez etrafı yan görev topla, optional dungeonlara gir. Ana görevde daha eğlenceliler.

Hiç loca falan uğraşma indir bi unofficial skyrim patch büyük ihtimal oyunun bugda 12 lv da bitiren bile var oyunu 30 hiçde az bir sayı değil

Hiç loca falan uğraşma indir bir unofficial Skyrim patch büyük ihtimal oyunun bugda 12 lv da bitiren bile var oyunu 30 hiçde az bir sayı değil.

Ne yazık ki Xbox'da patch olmuyor.

Evet, tüm locaları bitirin oyundaki önce. Tonla potion biriktir alduin savaşı için. Dragonrend ile indir ve engüçlü büyülerinle vur veya Build'ini değiştirirsen en güçlü silahınla, uçmaya başlayınca canını magickanı Full'e. Dragonrend Cooldown'ı bitince tekrar aşağı indir aynısını yap.

Çok potion kullanman lazım. Özellikle ateşe dayanıklılık, can artırma, can yenileme vs hepsini. Bu savaş için topluyorsun zaten hepsini. Ejderhalara çok vuran bir kılıç da almış olman lazım ana görevlerin birinde, onunla da vurabilirsin magicka bitince. Üstüne gelen meteorları dodgelamazsan onlar da bayağı vuruyor.

Bir elinle ejderlere çok vuran kılıç diğerine heal büyüsü akar yani kısaca. Güçlü bir kolyen yoksa talos kolyesini takabilirsin bir de, shoutların cooldownını kısaltıyor. Demircinin ölmesinde sorun yok. Sen şu anki ana görevi bırakıp tamamen yan görevlere odaklan. Bu seviyede ana görevin orasına geldiysen bayağı yan görev atlamış olabilirsin. Bir gez etrafı yan görev topla, optional dungeonlara gir. Ana görevde daha eğlenceliler.

40 hasar vuran bir balta ile alduin e 3-4 defa vurdum ve canı hiç gitmedi. Bu normal mi yoksa oyun bug a mi girmiş.

Ne yazık ki Xbox'da patch olmuyor.

40 hasar vuran bir balta ile alduin e 3-4 defa vurdum ve canı hiç gitmedi. Bu normal mi yoksa oyun bug a mi girmiş.

Alduin %50 daha az hasar yiyor bir de seviyene göre artan 3 ile 6-7k arasında canı var. Canı gitmiştir ama bar oynamamıştır.

Geri
Yukarı