Skyrim Hırsızlar Loncası'nın başına nasıl geçilir?

Dadesutan

Hectopat
Yer
Tokyo-3
Daha fazla  
Meslek
Kara kılıç Ustası
Şu oyunu kaç kere oynadım. Hırsızlar Loncası'nın başına geçemiyorum. Kaç tane Delvin ve Vex'in hırsızlık görevlerinden yaptım yine olmadı. Şu Lonca Üstadı zırhını almak için yapıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Hırsızlar Loncası ana görevlerini tamamladıktan sonra Vex ve Delvin size ek görevler sağlıyorlar. Bu görevlerden dört şehir (Akçay, Markarth, Miğferyeli ve Issızkent) için beşer görev tamamlamanız gerekiyor. Bu uzun bir süreç çünkü görevler rastgele veriliyor, bu görevleri tamamlamaya çalışırken bir keresinde 100 bin septim biriktirmiştim.

Görevleri en kısa ve kolay yoldan tamamlamak için bu modu kurmanızı tavsiye ederim. Hangi şehirde hangi görevi yapmak istediğinizi seçmenize olanak sağlıyor ve ekstra bir kaç özellik daha ekliyor.

Hırsızlar Loncası ana görevlerini tamamladıktan sonra Vex ve Delvin size ek görevler sağlıyorlar. Bu görevlerden dört şehir (Akçay, Markarth, Miğferyeli ve Issızkent) için beşer görev tamamlamanız gerekiyor. Bu uzun bir süreç çünkü görevler rastgele veriliyor, bu görevleri tamamlamaya çalışırken bir keresinde 100 bin septim biriktirmiştim.

Görevleri en kısa ve kolay yoldan tamamlamak için bu modu kurmanızı tavsiye ederim. Hangi şehirde hangi görevi yapmak istediğinizi seçmenize olanak sağlıyor ve ekstra bir kaç özellik daha ekliyor.
Eyvallah hocam teşekkür ederim.

Hocam bütün şehirlerdeki özel görevleri bitirdim. Brynjolf'un yanına gittim. Hala bana üzgünüm evlat işim var diyerek başından savıyor. Bug falan mı oldu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı