Skyrim İçin Tavsiyeler

En son khajit açtım. Sizce Dark Brotherhood' a katılmalı mıyım ? Thieves guilde katıldım ve bütün görevleri yaptım. 14 levelim. Birde bir sıkıntı var khajit olarak arkadan assasinate atamıyorum. Sinsilik 50 olmasına rağmen arkadan hançerle vuruşların 15 kat hasar verme perki açık olmasına rağmen atamıyorum. Elf hançeri var elimde 12 vuruyor 15 ile çarpsak 180 hasar vermesi gerekiyor fakat genede tek atamıyorum sıkıntı nerededir acaba ?
Dark Brotherhood' a kesinlikle katılmalısın ben ilk oyunumda 3 kişinin hiçbirini öldürmeyip Astrid'i öldürmüştüm :D. Ama şunu bilmelisin ki o kadar fazla ve güzel görevler var ki.. Ve her görevde fazlasıyla tatmin edici eşyalar düşüyor. Bazen "ölümsüz atlar" bazen "10000" altın gibi şaşırtıcı eşyalar alabiliyorsun. Son olarak dediğin şey sadece ve sadece tamamen gizliyken ve tamamen arkadayken oluyor. Yaparken elini bükerek sırtına saplıyor. Hançeri elini bükerek saplamıyor ise bir sorun var demektir.

Bence sen hiç kasma, sen sadece karakterini seç ve yarat; RANDOM START modunu indir. :) İşini şansa bırak :) Belli bir süre sonra random start daha güzel geliyor. Ben BÜYÜCÜ + GİZLİLİK karışımını seviyorum.
İlk oynadığımda Conjuring (çağrı) yapabilen ve aynı zamanda sinsilik ile okçuluk kastığım bir karakter yaratmıştım. Bayağı iyi olmuştu önüme geleni öldürüyordum. Zorlandığım olsa da :) Ama ben bir karakterdne sıkıldım mı sıkılıyorum ve bırakıyorum. Ben şu anda Khajit açtım ve kendime bir yemin ettim. Bu karakteri sadece hançerle arkalarından giderek öldürmek için yaratmıştım çünkü. Belli bir seviyeye gelene kadar kılıç kullanacağım ama daha sonra hançer :3

En son khajit açtım. Sizce Dark Brotherhood' a katılmalı mıyım ? Thieves guilde katıldım ve bütün görevleri yaptım. 14 levelim. Birde bir sıkıntı var khajit olarak arkadan assasinate atamıyorum. Sinsilik 50 olmasına rağmen arkadan hançerle vuruşların 15 kat hasar verme perki açık olmasına rağmen atamıyorum. Elf hançeri var elimde 12 vuruyor 15 ile çarpsak 180 hasar vermesi gerekiyor fakat genede tek atamıyorum sıkıntı nerededir acaba ?
DB'ye kesinlikle katılmalısın.Yararı olur sana.Tek atamıyorum demişsin.Tek atma olayı zorluğa ve saldırdığın rakibe göre değişir.Yani saldırdığın rakip 15x vurduğunda her zaman ölmeyebilir.
Baya eski bir postmuş yeni farkettim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı