Skyrim olmazsa olmaz temel modlar

SKSE nasıl kurulacağını anlamadım. Biraz daha detaylandırabilir misin? Videoya göre gittiğimde oyunun klasörünü seçtiğimde bana exe dosyasını bulamadığını söylüyor ve kurulumdan emin olup olmadığımı soruyor. Senin dediğin şekilde yaptığımda ise dosyaları oyunun klasörüne atmam gerekiyor evet ama orada TESV adlı launcher yok. Yine de atmalı mıyım?

SKSE nasıl kurulacağını anlamadım. Biraz daha detaylandırabilir misin? Videoya göre gittiğimde oyunun klasörünü seçtiğimde bana exe dosyasını bulamadığını söylüyor ve kurulumdan emin olup olmadığımı soruyor. Senin dediğin şekilde yaptığımda ise dosyaları oyunun klasörüne atmam gerekiyor evet ama orada TESV adlı launcher yok. Yine de atmalı mıyım?
Hocam dosya doğrulama yapar mısın? Normalde hata vermemesi gerekiyor. Şu an bilgisayarımda Skyrim yüklü olmadığından fazla yardımcı olamayacağım.

Her şeyi yaptım ama Nexus modu açtığımda missing file hatası verdi bu sefer de. Ben de oyunu kaldırdım. Tekrar yükleyip deneyeceğim.

SKSE dosyasının içindekileri oyunun kurulu olduğu dosyasının içine atıp çalıştırdım ancak resimdeki hatayı aldım. Çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 47
Hocam Skyrim'e güncelleme gelmiş ve versiyonu SKSE ile uyumlu değilmiş. Biraz beklersen SKSE güncellemesi gelecek. Birkaç gün sonra tekrar indirip kur.

Dün Skyrim SE aldım gördüm kadarıyla bu oyunu sağlam oynayan en az 1000 saat oynamış, bu da modlarla tabii. Ben ilk kez giriş yapacağım ama mod takıntım var, direkt vanilla oyun yerine oyunun eksiklerini gideren modları severim. Ağır modcu değilim fakat gördüm birkaç yer bildiniz üzere oyunun içinde mod mağazası var oradan inen ile kendi eklediklerimizin karışdığını söylüyor, oyunun marketinde TR yama var ama indireceğim modlar Google'da. Bir sorun olur mu, okudum şeyler eskiden için mi geçerli idi acaba?

@Astiva evet oyun içinden ve Nexus Mod'dan ayrı ayrı indirdiğinde %100 olmamakla birlikte karışabiliyor ama bu Türkçe yama için geçerli değil. Yamayı oyun içinden indirip diğer modları Nexus'tan indirebilirsin, herhangi bir sorun olmaz.

@Astiva evet oyun içinden ve nexus Mod'dan ayrı ayrı indirdiğinde %100 olmamakla birlikte karışabiliyor ama bu Türkçe yama için geçerli değil. Yamayı oyun içinden indirip diğer modları Nexus'tan indirebilirsin, herhangi bir sorun olmaz.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bende mod kuracağım da, oyunda iken mod seçeneğine geldiğimde, @ tuşunu yapamıyorum, önerileriniz var mı? Türkçe olarak kaynak bulamadım.

Geri
Yukarı