Skyrim oynanmalı mı?

@@DedeYita Düz Skyrim steam de yok. Sağ olsun aç gözlü Bethesda insanları daha pahalı versiyonunu almaya zorluyor. DurmaPlay gibi sitelerde ürün anahtarı olarak bulabilirsiniz.

Düzenleme: The Elder Scrolls V: Skyrim steam de satışta.

Son düzenleyen: Moderatör:
@@DedeYita Düz Skyrim steam de yok. Sağ olsun aç gözlü Bethesda insanları daha pahalı versiyonunu almaya zorluyor. DurmaPlay gibi sitelerde ürün anahtarı olarak bulabilirsiniz.
Screenshot_2019-01-30-15-24-21-198_com.android.chrome.png
Ben Steam de buldum. 🤔

Special Edition almanızı öneririm. Eski sürüm ya da Legendary Edition oldugu gibi bırakıldı. Special'da en azından hatalar gideriliyor.

G2A gibi yerlerden uygun fiyata bulabilirsiniz.

@@DedeYita Vay canına çok ilginç. Eskiden sadece special edition olanı satıyorlardı. Yeni gelmiş sanırım, kusura bakmayın.

@@Can Çeralp
Dostum hata falan giderdikleri yok. İki grafik eklemişler iki katından fazla para istiyorlar. Onların eklediği grafiği modlarla çok rahat yapabiliyoruz zaten. Ayrıca modlar The Elder Scrolls V: Skyrim de daha iyi çalışıyor.

@@DedeYita Vay canına çok ilginç. Eskiden sadece special edition olanı satıyorlardı. Yeni gelmiş sanırım, kusura bakmayın.

@@Can Çeralp
Dostum hata falan giderdikleri yok. İki grafik eklemişler iki katından fazla para istiyorlar. Onların eklediği grafiği modlarla çok rahat yapabiliyoruz zaten. Ayrıca modlar The Elder Scrolls V: Skyrim de daha iyi çalışıyor.
Steam'de olmayan Skyrim Legendary Edition. Normal Skyrim hep vardı fakat DLC'leri oynamak istiyorsa yine mecburen Special Edition almalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı