Skyrim Special Edition (Game Pass) mod kurma

Daha fazla  
Arkadaşlar ben PC Game Pass aracılığıyla indirdiğim Skyrim Special Edition oyununa mod kurmak istiyorum. Xbox uygulamasında oyunun mod desteklediği yazıyor. Mod kurmak istiyorum ancak manuel kurmak istiyorum yani Nexus Mod Manager tarzı 3. parti bir yazılım kullanmak istemiyorum.

Başta kurmak istediğim mod bu ancak manuel olarak kurmak desteklenmiyor yazıyor. Yardımcı olur musunuz? Ve oyun için hangi modları önerirsiniz?

Nexus Mod Manager son derece güvenli ve çok kolay merak etmeyin. 3. Parti yazılım değildi eskiden. Mod Organizer'e geçildiği için NMM kullanımdan kalktı. Community tektar entegre etti sadece.

Artık Vortex var zaten, NMM eskide kaldı, manuel kurulumdan farkı yoktu o kadar. Vortex ile kurun Game Pass sürümleri için talimatları izleyip.

Ben illa ki manuel kurmak istiyorum diyorsanız da, -bu mod için konuşuyorum- hangi çözünürlüğü istiyorsanız, o çözünürlükteki 3 part arşivi tek tek manuel olarak indirip, arşivlerdeki "data" klasörünü oyunun ana dizinine atın.

Artık Vortex var zaten, nmm eskide kaldı, manuel kurulumdan farkı yoktu o kadar. Vortex ile kurun Game Pass sürümleri için talimatları izleyip.

Ben illaki manuel kurmak istiyorum diyorsanız da, arşivleri tek tek manuel olarak indirip, arşivdeki "data" klasörünü oyunun ana dizinine atın.

Nexus mod Manager son derece güvenli ve çok kolay merak etmeyin. 3. parti yazılım değildi eskiden. Mod Organizer'e geçildiği için nmm kullanımdan kalktı.community tektar entegre etti sadece.

Mod Manager kullanmazsan patlarsın. Oyunu tekrar tekrar kurman gerekir ve kayıt dosyaların da gümler.

Herkese cevapları için teşekkür ederim. Bu güzel modu kaçırmamak için(videolarını izledim gerçekten mükemmel) Vortex kullanacağım.

Ancak paralaks efektlerini kullanmak istiyorsanız başka bir mod daha kurmanız gerekiyor, o mod da Script Extender gerektiyor. Game Pass sürümü desteklemiyor şu an Script Extender'ı.

Ancak paralaks efektlerini kullanmak istiyorsanız başka bir mod daha kurmanız gerekiyor, o mod da script extender gerektiyor. Game Pass sürümü desteklemiyor şu an script Extender'ı.

Kusura bakmayın biraz geç yazıyorum. Modları Vortex aracılığıyla kuracağım ancak İngilizce'm pek iyi değil. Türkçe yama var mı Skyrim Special Edition için?

Kusura bakmayın biraz geç yazıyorum. Modları Vortex aracılığıyla kuracağım ancak İngilizce'm pek iyi değil. Türkçe yama var mı Skyrim Special Edition için?
Var evet, oyun ana menüsünde Mods bölümünden direkt kulabilirsiniz.

Başka bir konuda da kendim arşivleyip paylaşmıştım, arşivi indirip Vortex'e ekleyip de kurabilirsiniz.

Hocam NMM'ye güvenmeyip Türkçe yama yüklemenize şaşırdım açıkçası, asıl onlar güvenli değil.

Special Edition için var mı bilmiyorum ama normal Skyrim için olan çeviri da çalışır.

Hocam Nmm'ye güvenmeyip Türkçe yama yüklemenize şaşırdım açıkçası, asıl onlar güvenli değil.

Special Edition için var mı bilmiyorum ama normal Skyrim için olan çeviri da çalışır.

Aslında tam olarak öyle değil. Ben Witcher 3 için hep manuel olarak kurdum o yüzden manuel zor da olsa bana göre daha güvenli. Türkçe yama benim için zorunlu gibi çünkü hikayeyi anlamayacağıma neredeyse eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı